Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy a terhesség alatt...

Tudom, hogy a terhesség alatt a szív többet dolgozik az átlagosnál, de én néha úgy érzem, mintha ki akarna ugrani a helyéről. Még akkor is így van, ha fekszem.16 hetes vagyok. Érzett valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem olyan mintha ki akarna ugrani, hanem inkább mintha kihagyna egyszer-egyszer. Elég rémisztő tud lenni. Állítólag normális. meg az is amit Te leírtál.
2008. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt magas lehet a vérnyomásod tartósan is akár.Nekem is voltak ilyen gondjaim.Mi vettünk egy vérnyomás mérőt.Szerintem ha tudsz te is vegyél, egy párnapig mérd naponta 3-5ször és tájékoztasd az orvosod.Nekem az utólsó hetekben annyira magas volt,hogy minden ctg vizsgálatra vinnem kellet hogy mennyiket mértem.Sőt hallottam olyat is akinek gyógyszert adtak.Mert a magas vérnyomás is árthat a babának.

Szerintem mindenképpen szólj a dokidnak.

Remélem semmi komoly gond nincs!

Minden esetre ne aggodalmaskodj.Próbálj minél stresz mentesebben élni!És vigyázz magadra!

Jó egészséget neked, és a babádnak!

2008. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hät en is neha csodälkozok,hogy meg nem kaptam szivrohamot...reggel felebredek,es 90a pulzusom...de ällitolag normälis,mert jobban dolgotik a sziv...

14hetes km

2008. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, en is tapaszalom ezt. Az orvos azt mondta, hogy ez teljesen normalis. Es ebben az esetben nem magas a vernyomasod, hanem egy kicsit alacsony. Ezert kezd el jobban dolgozni a sziv, hogy kompenzalja.Nekem ami bevalt: leulok, felpakolom a labaimat ugy, hogy a labfejem egy kicsit magasabban legyen popsimnal. Igy par perc alatt helyreall, de nem garantalt, hogy nem esik le ujbol. Ez a terhesseggel jar, ne ijedj meg miatta.
2008. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, annyira dobog a szívem néha, pedig nyugalomban vagyok.A vérnyomásom teljesen rendben van mindig.Szóval nyugi amúgy én megkérdeztem azt mondták normális-21 hetes kismama
2008. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!