Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Konkrétan minden babás dolgon...

Konkrétan minden babás dolgon elsírom magam. Ezek a hormonok?

Figyelt kérdés

Alapból érzékenyebb vagyok, de ez azért komoly... Valami csecsemős videót látok és már könnybelábad a szemem. A laborban a múltkor egy kisgyerektől vettek előttem vért, aki ordított, már lábadt könnybe a szemem. Ma a terhes ambulancián várva hazavittek két babát is (az ambulancia mellett kell elsétálni), azon is meghatódtam. Bejött egy kismama problémás császárheggel, apuka babázott addig a folyosón, hát azon is majdnem elbőgtem magam, olyan cukik voltak.

De bőgök, ha belegondolok az első találkozásunkba, a nagyszülőkkel való első találkozádba, minden ilyesmin, szó szerint. Momentán úgy tűnik a szülés utáni kórházi időnket végig fogom zokogni (38+3-nál) járok, meg még utána is minden első találkozót. Más is volt ilyen hiperérzékeny? Az én problémámra nem megoldás, de egy picit megnyugtat, ha nem egyedül vagyok ezzel a mimóza lelkűséggel így szülés előtt.


2022. máj. 13. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, nővérem is mesélt enyhébbet, de hasonlót. Ő szülés után sírt folyamatosan mindenen.
2022. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem már van egy kisfiam és most is babát várok.Én is ilyen vagyok,ez teljesen normális szerintem ☺️.Az első terhességemnél könnyeztem a boltban,mikor néztem a babaruhákat 😂.Most meg nem tudom sírás nélkül felolvasni a férjemnek,hogy melyik héten mi történik a babával 😂.Meg a szülőszobán voltam nst-nmég az elsőnél,mikor hallottam,hogy másnak felsírt a babája,akkor is elsírtam magam,kérdezte is az orvos,hogy jól vagyok-e 😂.

Szóval átérzem a helyzetedet.Nekem szülés után jobb lett.Nem sírtam végig az egész kórházi létet,de ha úgy alakul,azzal sincs semmi gond.Rengeteg hormonális változáson mész keresztül,persze,hogy ez megvisel.Ha sírnod kell,sírj nyugodtan.

2022. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!