Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Konkrétan mit ártok a magzatna...

Konkrétan mit ártok a magzatnak azzal, ha sírógörcsöt kapok?

Figyelt kérdés

Sajnos a párom családja gyakran szolgáltat okot rá, nem tudok kihatással lenni rá.

Tegnap konkrétan egész nap sírtam, estére már nagyon, ordítottam, hogy elegem van.

Mi külön élünk, tehát nem gyakoriak, most a párom megígérte, hogy minimalizálja a kapcsolatot velük legalább míg megszületik a baba.

De nagyon aggódom, tudom, hogy rossz hatással van, de hogy konkrétan mennyire és mit tud okozni nála?

Innentől kezdve máshogy lesz, ez volt az utolsó csepp, de azért a tegnapi elég durva nap volt. :(


2022. ápr. 10. 12:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Semmit.

De most komolyan olyan pasinak kell gyereket szülni, aki hagyja, hogy így viselkedjen veled?

2022. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy később figyelemzavaros, vagy hiperaktív lehet.

De gondolok durvábbra, hogy pl ugye nem állhat meg a szíve ilyenkor?

26 hetes vagyok.

2022. ápr. 10. 13:01
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Megegyszer, semmi baja nem lesz. Rabszolgasagban, háborúban, koncentrációs táborban is születtek, születnek egészséges gyerekek
2022. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Valójában nem olyan nagy dolgok, vagyis úgy gondolom, hogy nem terhesenen máshogy kezelném ezeket a dolgokat, de most sokkal könnyebben elszomorodok, meg érzékenyebb vagyok, ez rátesz egy lapáttal.

Nyilván én is lehetnék erősebb, de most nem megy.

2022. ápr. 10. 13:03
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Megkérdezhetem hogy mi volt a kiakadás tárgya?
2022. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz rá hatással.

Gondolom a fejedhez nem szorítanak fegyvert, hogy ha nem találkozol velük megölnek, innentől fogva elkerülhető a problémád

2022. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hát egy családi találkozás, amire eleve nem akartam, sajnos eléggé kijött az utóbbi időben az ekcémám, és ilyen állapotban ugye nehéz kezelni, nem lehet a jól bevált krémeket, gyógyszert szedni. Így folyamatos viszketés van, ami ha rossz a lelki állapotom, rosszabbodik. Ráadásul tegnap nagyon alacsony volt a vérnyomásom is, egész nap nem éreztem jól magam.

Aztán az utolsó pillanatban kiderült, hogy többen is jönnének, amire végképp nem készültünk. Aztán mi voltunk a hibásak, hogy annyira nem jó így nekünk, hisz sem étellel sem semmivel nem így készültünk, nem erről volt szó, hogy akkor x meg y is jön, ráadásul az előre megbeszéltnél több órával tovább maradtak volna.

Úgy éreztem ezt nem fogom kibirni, ráadásul csúnyán hamlik az arcom és a kezem is az ekcéma miatt, így érthető okokból nem is szívesen mutatkozom szélesebb körben, csak szűkebb családnak.

Ebből lett a sértődés, nem értették meg, nekem meg ez már sok volt, és ugye tipikus azt hiszik, hogy nem is igaz, hogy így nézek ki és ilyen állapotban vagyok. A párom egyébként mellettem állt, és így el is maradt ez az egész.

Aztán most csak sejtem, hogy miket beszélhetnek rólam a hátam mögött, hogy biztos én csak kitalálom ezeket, és csak hisztizek.

2022. ápr. 10. 13:47
 8/21 A kérdező kommentje:
Tehát nem terhesen, simán kibírok egy ilyen napot, meg akkor nem így nézek ki, de akkor fordítok rá gondot, hogy jobb állapotban legyek, ha tudom, hogy tágabb kör is jön. Nem tudom, lehet én gondolom rosszul, de utolsó pillanatban azért nem illik bejelenteni, hogy ja hát mi is meg mi is megyünk.
2022. ápr. 10. 13:49
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem korrekt, hogy utolsó pillanatban valaki szól, hogy ő is jön, meg hogy mások meghívnak hozzánk (!) még plusz személyeket.
2022. ápr. 10. 13:53
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Azok mennyen el hozzátok, akik meghívtatok, hívatlanoknak belépés tilos. Nem lesz baja a babádnak.
2022. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!