Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magasabb vérnyomás terhesség...

Magasabb vérnyomás terhesség végén normális?

Figyelt kérdés
Egész terhesség alatt alacsony volt a vérnyomásom, olyan 110/70. Kb 1 hete magasabb értékeket mérek, 128-130/80-90 között. Most leszek 38 hetes. Ez ilyenkor már normális, vagy nem kellene felfelé mennie? Múlt héten az orvos azt mondta mérjem naponta, de egyelőre nincs teendő vele. Másnak van tapasztalata ilyen téren?

2022. máj. 15. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem most, a 40.hét betöltésénél lett magasabb. Olyan 145/90.

Most 2 naponta megyek NST-re, csinálnak vizelet tesztet is, az negatív.

Annyit mondtak, hogy mérjem itthon naponta 3x. És ha feljebb megy, akkor menjek be a kórházba. De nem adtak rá se gyógyszert, se semmit.

2022. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is 100 és 110/60+ volt a eddig, alapból is ennyi. Ma 129 lett, 32 hetes vagyok. Az orvos azt mondta teljesen rendben van.
2022. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!