Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet géllakkom az utolso...

Lehet géllakkom az utolso hetekben? Szulesnel engedélyezett ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem azt írták elő, hogy mindkét kézen legyen legalább egy ujj, amin nincs se lakk se műköröm se semmi.

Állítólag azért, mert ha császárrá kerül a sor, akkor a pulzoximétert felcsíptetik.

Nekem természetes szülés lett, így nem nyúltak egyik ujjamhoz se.

2022. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol kérik hogy ne legyen festve, mivel ha oxigénhiány lép fel, annak a köröm elkékülése a legkorábbi jele, így tudják figyelni, időben észre tudják venni.
2022. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk senkit nem érdekelt
2022. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Ez ennyire fontos?
2022. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem két programozott császárom volt, mind a kettőnél kezemen/lábamon gél lakk volt, senkit nem érdekelt! Egyszer sem mondta az orvosom, hogy le kellene szednem. Terhesség alatt is folyamatosan volt.
2022. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt gellak a csaszarnal nem szolt erte senki de sugtossegi csaszar volt, ha lett volna idom felkeszulni biztos ami biztos alapon sztem leszedettem volna elotte a kormosommel mert tenyleg a kormon latszik eloszor ha gaz van
2022. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol szülsz. Az Uzsokiban leszedették
2022. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk egy doki van, aki konkrétan szól érte, és nagyon morcos is. Azon kívül a kutyát sem érdekli.

A pulzoximéter amúgy akkor is mutatja az eredményt, ha géllakk van fent. Amikor covidos voltam, használtam. Viszont fekete lakkal nem működött. Azon nem értékelt. A világosabb színen igen.

2022. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Sötétkék géllakk volt a kezemen császárnál, a kutya nem törődött vele.
2022. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
9-es vagyok. Így van, császár közben az ujjadon a pulzométer, másik karodon a vérnyomásmérő, ami 2 percenként mér műtét közben. Ezt az anesztes folyamatosan figyeli. Be is b@szna, ha a köröm lenne manapság a mérvadó a műtét közbeni életjelekről.
2022. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!