Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség alatt májfolt...

Khniki kérdése:

Akinek terhesség alatt májfoltos lett az arca, melyik arckrém segített elhalványítani vagy megelőzni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem nem ilyen probléma miatt, de pigmentációs zavarra anno bevált a 6-os Schüssler krém. Olvass utána, hátha megfelelő lehet.
2022. máj. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már előtte is olyan volt és most a nap majd mèg jobban kínozza ahogy a szeplőket is nekem kozmetikus azt mondta tartós és látványos megoldás egyedül az arccsiszolás, mèlyhámlasztás de úgy tudom azt terhesség alatt nem lehet.
2022. máj. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon magas faktorszámú fényvédő. Az Eucerinnek van 50-es és 100-as is. Én első körben 50-est vettem, mert a 100-asra már "orvostechnikai" kategóriát húztak. Reggel fel kell kenni a smink alá. Ha direkt fényre megyek (pl. strand), akkor aznap többször is kenem. Nekem bejött. Már kora tavasztól használom, így nem erősödnek fel úgy a foltok, mint korábban.

Egyébként tényleg csak a kozmetikai kezelés (kémiai hámlasztád talán!?) segít rajta, de mivel tűszúrásokkal jár, normál kozmetikus várandósoknak nem csinálja meg.

2022. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a homlokomon van egy nagyon halvány, de még nem vettem észre hogy besötétedett volna.

Az Uriage-nak használom az 50-es fényvédőjét most.

(Egyébként a fényvédő mindig kéne arcra.)

2022. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!