Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mormális, hogy esténként 2...

Mormális, hogy esténként 2 Magnézium tabletta bevétele után is keménynek, feszesnek érzem a pocakom?

Figyelt kérdés
Ráadásul ilyenkor a legaktívabb a Kisfiú,úgyhogy elég kellemetlen. De nagyon sok magnéziumot sem akarok bevenni, mert még csak 22 hetes terhes vagyok, és félek, hogy később, amikor már nagyobb szükség lesz rá, már nem fog használni.
2010. szept. 18. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Nekem gyakorlatilag mindig jó kemény a pocim,nem fáj,csak "tömör,kemény".29h km
2010. szept. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan ilyen érzést érzek én is, csak nem tudtam ilyen jól körülírni. Azért is gondolom, hogy ez nem olyan haskeményedés, amitől félni kellene, mert mindennap fekszem sokat, és a magnéziumot is szedem. Köszönöm szépen, szép babavárást!
2010. szept. 18. 08:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, normális!
2010. szept. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Magneziumot nem este kell bevenni, mivel elenkit, ezert ajanljak reggel bevenni. Ettol is lehet aktivabb a kisbaba, raadasul, valoszinuleg ki sem tudod magad rendesen pihenni az ejszaka folyaman. Tudsz aludni?
2010. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A doki 3X1-et írt fel, és azért gondoltam, hogy egyet reggel, délben és este. Az alvásommal egyébként nincs gond, csak az oldalt fekvést nehéz megszokni. Köszönöm a segítséget!
2010. szept. 18. 12:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt! 3*2 Mg Citricit szedtem, de sokat keményedtem így is.
2010. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!