Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Fogamzásgátló tabletta szedése mellett lett valaki terhes köztetek?

Figyelt kérdés
Belara nevű fogigátlót szedem és pénteken kellett volna megjönnie, de nem jött meg.Nem hiszem hogy terhesség lenne,mert azt érezném.Nincs mellfeszülés csak egy kis mensis hasfájás.Ha nem terhesség akkor mi lehet a baj?Nekem még soha nem volt ilyen.Járt már így valaki?
2011. febr. 1. 10:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

3. csemetém fogamzásgátló szedése mellett fogant. A gyógyszer nevére már nem emlékszem, csak arra, hogy abban a hónapban nem volt semmilyen zavaró tényező: hányás, hasmenés, mégis baba lett.

Menj biztosra, és vegyél egy tesztet.

2011. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Még nem merek tesztelni, mert még korán van.Hátha még megjön a héten.Ha nem akkor megcsinálom.Elvileg szerdán kellene bevennem a következő havi tabletta első szemét, de akkor lehet hogy most nem kellene bevennem ugye?!!
2011. febr. 1. 11:08
 3/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne vedd be a fogamzásgátlót amíg nem csináltál tesztet. És ha már meg kellett volna jönnie, akkor a teszt kimutatja ha babás vagy. :-) Úgyhogy hajrá, tessék szépen tesztelni még ma este vagy holnap reggel!

2011. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó azt hiszem akkor holnap reggel tesztelek.De szerintem a múlt héten történhetett meg a dolog ha terhes lennék.Vajon akkor is kimutatja?Pénteken volt egy kis barnázásom, de ennyi történt.Vagy ennyi lehetett a mensi?Jaj nem tudom, de lehet hogy nem találgatnom kellene, hanem tesztelni:-)
2011. febr. 1. 11:27
 5/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Bizony, tesztelni kéne és nem találgatni.. :-)) Úgyhogy hajrá! Mindenesetre ha a teszt negatív, a mensid nem jön meg, akkor menj orvoshoz. Azt hiszem a leírás is ezt mondja, hogy ki kell zárni a terhességet teljesen, mielőtt újra elkezded a havi adagot.

2011. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Jól van így fogok tenni, ha nem jön meg akkor elmegyek az orvosomhoz.
2011. febr. 1. 11:41
 7/22 anonim ***** válasza:

Intim kérdés: szeretnéd ha babás lennél? Mármint örülnél neki? Vagy nagyon kétségbe vagy most esve emiatt?


Azért az eredményt majd írd meg, kiváncsi vagyok. :-)

2011. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szeretném a kicsit, de az apukájával nem így terveztük.Szerettem volna felkészülni a terhességre (vitaminok,folsav meg egyebek)Szerettem volna ha az apukája mondja ki hogy hagyjam abba tabletta szedését.Félek attól hogy azt fogja érezni a párom hogy csak meg akartam fogni ezzel a babócával, pedig nem volt szándékomba ilyesmi Isten a tanúm rá!Egy kicsit félek az egésztől, de azért nagyon örülnék ha baba lenne.
2011. febr. 1. 13:06
 9/22 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megcsinálom a tesztet és majd megírom, hogy mi lett az eredmény.Bár szerintem nem fogja kimutatni, mert mostanában történhetett.De az is lehet hogy nem is vagyok terhes!
2011. febr. 1. 13:07
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Remélem nem ijesztelek meg a hozzászólásommal. De én fogamzásgátló mellett lettem terhes, és én is a Belarát szedtem( piros-fehér doboz). Nálunk sem volt tervben, főleg 19 évesen suli mellett. Amióta szedtem a gyógyszert mindig napra pontosan jött meg, de tavaly júliusban késett mér 3 napja, és elkezdtem aggódni. Csináltam egy tesztet, ami halványan mutatta, hogy pozitív, de a betegtájékoztatóján olvastam, hogy ha késik mutathat téves eredményt ezért érdemes újat csinálni kb 48 óra múlva. Csináltam is, egy másik fajta, drágább teszttel, ami szintén pozitívat mutatott, de az már erős volt. Elmentem a dokimhoz, aki megvizsgált, csinált hüvelyi ultrahangot, és akkor már 12hét1napos voltam. Ami azt jelenti, hogy miközben terhes lettem még meg is jött, ezért nem volt ok a gyanakvásra. Már nem is tudtam volna elvetetni, de igazából sosem lettem volna képes végig csinálni egy abortuszt, így mára már 28hét 6naposak vagyunk :) A párommal 2éve vagyunk együtt, és mind a ketten nagyon várjuk már a kislányt! :-)

Ha már tudsz valami pontosat, hogy mégis mi a helyzet veled, akkor remélem majd írsz ide vissza, vagy akár privibe, kíváncsi vagyok! És remélem úgy alakul, ahogy neked lenne a legjobb! Szurkolok!!!

2011. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!