Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának, ha...

Lehet baja a babának, ha hosszabb ideig nem tudok enni?

Figyelt kérdés

A rosszullétek miatt hiába vagyok éhes, nem tudok enni. Ha sikerül is, az azonnal vissza is jön.


Lehet baja a babának emiatt?


7. hétben járok


2022. máj. 22. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. A baba mindent elvesz, ami neki kell. A te szervezetedből kivonja, emiatt megy pl. anyukák foga tönkre (csak bizonyos esetekben, csak egy példa a sok közül). A háborúban, éhező emberek is kihordták a babájukat, egészségesen. Természetesen ez nem az ajánlott követendő példa, csak egy újabb példa.
2022. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, ne aggódj ez miatt! Én végig hánytam a terhességem. Az elején fogytam. Kórházba kerültem, kaptam infúziót. Egészséges, 3,5 kilós babám született.
2022. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban éhező közösségekben is születnek egészséges babák, mert a magzat parazita módjára mindent elvon az anya szervezetéből, ami a fejlődéséhez szükséges.
2022. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bírtam enni hetekig, és emiatt aggódtam én is.

De ő elveszi ami kell neki, neked lesz csak vitamin meg tápanyag hiányod.

Viszont a folyadékre figyelj, hogy ne száradj ki.

2022. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van a többieknek. Én a szülésig hánytam, le is fogytam, császár után úgy néztem ki, mint egy háborús menekült, 46 kg voltam. A babám viszont teljesen jó súllyal született.
2022. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a többieknek viszont mi van ha valaki már eleve vitaminhiányosan megy bele a terhességbe? Èn is attól féltem nem kap meg a baba mindent ami kell neki mert bár én nem hánytam sőt még hányingerem se volt megis fogytam mert nem tudtam eleget enni igaz azt ettem amit megkivántam es hát nem pont az egészséges etrend szerint meg a munka miatt tök rendszertelenül is. Egy marék vitamint szedek próbálok pótolni mindent.
2022. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!