Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után 2 hónappal teherbe...

Szülés után 2 hónappal teherbe esni?

Figyelt kérdés
Ki volt még így? Mesélne hogy milyen volt? Tudott továbbra is szoptatni?

2022. máj. 23. 02:28
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Az egyik jó ismerősöm járt így. Nem akart enni a baba. Kiderült, hogy azért mert terhes lett. Azt mondta, hogy megváltozik a tej íze.
2022. máj. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj gondolni sem szeretnék terhességre 2 hónappal a szülés után, hiába van 3 gyerekem. A szervezetem a harmadikat már nagyon rosszul viselte. Mindenféle vírust benyaltam, pedig nem vagyok egy beteges típus. Szoptatni pedig kb 12 hétig tudtam mindkét gyereket, igaz, ők bőven megvoltak egy évesek. Idővel a hormonok változása miatt van, hogy elapad a tej, hogy később ugye az újszülött érkezésére koncentrálhasson a szervezet.
2022. máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyon veszélyes, ilyenkor még a méhed sem regenerálódott. Nem igaz, hogy nem tudja valaki egy gyerek után, hogy kell védekezni :/
2022. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen teherbe lehet esni.
2022. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Felelőtlenség.
2022. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezted? Terhes vagy? Vagy csak gyanakszol? :)
2022. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak furán éreztem magam a napokban és eljátszottam a gondolattal hogy mégis milyen lenne. Van ismerősöm aki így szült, természetesen tudom hogy teherbe lehet esni. Csak érdeklődni jöttem volt-e valaki hasonló helyzetben.
2022. máj. 23. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekeztek, akkor egy tesztet mindenképpen megér. Az is lehet, hogy a hormonok szórakoznak veled :)

6os voltam

2022. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!