Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti féltek hogy...

Kismamák ti féltek hogy háborúban fogtok szülni?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki mennyire hisz ebben illetve veszi komolyan ,de engem nagyon megijesztett amit Orbán Viktor tegnap bejelentett. 31 hetesek vagyunk a kisfiammal. Ti hogy gondoljátok ezt? Nem féltek?

2022. máj. 25. 08:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%
ez valahogy mindig csak egy kifogás szerintem arar hogy tovább tolják a gyerekvállalást...
2022. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Régen is szültek első és második világháboru,délszlávháboru és csernobil alatt is. covid alatt is szültek és köszönik szépen élnek. jelenlegi helyzet, nem lehet akadály gyerekválalásnak és szülésnek sem. no para
2022. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek ettől. Nyilván aggódva figyelem a helyzetet és alig várom, hogy végre kihirdessék a békét (tudom nem a napokban lesz), mert szörnyű az egész. De ha... és ez egy hatalmas HA, a határon belülre érne a konfliktus (valódi, nem amit vityék kitalálnak), akkor fél perc múlva már kocsiban ülve mennék melegebb éghajlatra gyerekestül, kutyástúl, várandósan. Fene "bújkálna" itthon pincékben rettegve, hogy mi lesz.
2022. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nem kell mindent elhinni, amit a bolond törpe mond.

2022. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Jajj már, nem lesz itt háború. Amúgy májussal véget ért a járvány miatt kihirdetett vészhelyzet, ami azonnali teljhatalmat ad a kormánynak. Nyilván szeretnék ezt a státuszt megtartani, így most nem a covidra fogják, hanem a háborúra. Ennyi. Nem lesz itt szr sem.
2022. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj ez nem a háborúrol szól,hanem arrol,hogy van egy ujjabb ürügy ami miatt fenntarthatja diktaturát. Amolyan gyakorlás. Bár ha tartós a hadakozas a szomszedban akkor ez hadi vész izé is tartós lesz. Az ország védelme érdekében.

És persze nemzetbiztonsági kérdés lesz,hogy stadiont épitsen,meg kisvasutat,nagy vasutat,hajokázo tavat, és a többi marhaságra lophassa a pénzt.

2022. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább attól félek, hogy ha a most gyereket vállalók nagy része ilyen buta és megvezethető, mit tartogat a jövő. Mert valószínűleg ezt viszik tovább a gyerekek is és akkor Magyarország soha nem lesz jobb hely. Na én ettől félek, de nagyon 😔.
2022. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerűen elképesztő, hogy valaki hogyan tudja pazarolni azt a másfél kiló kocsonyát, amit a nyakán hord.

A majomnak csak fél kiló van, de az ennél értelmesebb.

A gyerekeidnek is ezt fogod tanítani?

2022. máj. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2022. máj. 26. 07:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!