Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire biztonság...

Szerintetek mennyire biztonságos terhesen ezt bevennem ? (Fosfomycin)

Figyelt kérdés

sziasztok . Egy olyan kérdésem lenne hogy 14. hétnél tartok, laborvizsgálat eredményeképp a vizeletemben található volt némi baktérium.

Mikor ezt a háziorvos közölte velem mondta hogy menjek nődokihoz és ha szükséges ő ir ki rá gyógyszert .

Ezért mivel terhesgondozásra csak rá 2 hétre volt időpontom elmentem magánba megmutatni a laborvizsgálat eredményét.

Itt írt fel nekem az orvos Pimafucin hüvelykúpot , amit azóta már elszedtem . 2 doboz(6db) .

De alapvetően Sztkba járok terhesgondozásra . Ahol a nőgyógyász szintén irt fel gyógyszert aminek utánna nézve kicsit tanácstalan lettem. Fosfomycin Exeltis. Pedig én említettem neki hogy már szedtem erre gyógyszert de annyira sietett h kb megsem hallotta. Kiváltottam eztis de azis lehet hogy már nincs is semmi a vizeletemben, meg utánna nézve az utóbb felirt antibiotikum nem tudom lehet e hatással a terhességre .

Valaki esetleg használta terhesség alatt? vagy valami tanács . köszönöm .



2022. máj. 25. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Hehe, fos.
2022. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szoptatás alatt, semmit nem ért
2022. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De most vannak még tüneteid?
2022. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

egyébként sem nagyon voltak.

csak a labor mutatta ki. néha van némi hüvelyi folyás de semleges szín szoval igy igazabol nem tudom

2022. máj. 25. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha normális a háziorvosod esetleg kérd meg küldjön be téged új vizeletvizsgálatra, elmondva azt amit ide leírtál, hátha elküld. Azt gondolom mivel terhesgondozó orvos írta, nyilván tisztában volt az állapotoddal és olyat nem írt fel amivel ártanál a babának.Viszont ha esetleg az előző orvos által írt hüvelykúp vagy mi használt ,akkor feleslegesen nem kell beszedni.
2022. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, le kéne ellenőrizni most van-e baktérium.
2022. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bakteriumok mindenhol vannak a testven mert a kihalt sejtek maradvanyai, álom es mese a steril szervezet, az nincs . A pirulagyar mindenre kitalalt mérgeket , egyre több modszer es bogyó letezik ee a statisztika szerint nem gsogyulnak habem betegszenek az emberek. Egyik fő ok a tabletta mellékhatasok es a modern létezésünk és a sok steril mű èlelem .
2022. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!