Kis has kis baba?

Figyelt kérdés

27 hetesen akkora a hasam mintha 13 hetes lennék. Lesz ez összefüggésben a születési centivel, súllyal? 164 centi vagyok és 76 kg. 14 kg híztam, semmi súly felesleg előtte.

A hasamon egyáltalán nincs háj, inkább a combom, amin látszik, de ott sem vészesen. Ha nem a hasamon van a háj és máshol sem, akkor mégis hova gyülemlik?

Futok mindennap és tornázok jelenleg is, terhesség előtt intenzívebben sportoltam, most mértékkel, de mindennap. Nem sokat eszem egy nap, szinte mondhatni keveset, nem vagyok éhes és sok mindentől hányingerem is van, de terhesség előtt annyira beállt a szervezetem a kevés kalóriára, hogy nem bírok enni. Semmi édesség, péksütemény, lisztes, cukros dolgot nem eszem. Szénhidrátból is keveset, figyelek az ételre, de nem vagyok örült, vigyázok a babára, inkább tápláló dolgokat eszem. (Bár így nem értem a hízás okát, a babának való juttatáson kívül) Lehet baja ebből a babának?

A védőnővel és az orvosommal lehetetlen beszélni erről, nagyon bunkóak.. válaszokat köszi 😃



2022. máj. 27. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze a has mérete a baba méretével. Nekem nagyon picike hasam volt, vékony alkat vagyok. 3,5 kilós babát szültem.
2022. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ohh dehogy is! Nincs összefüggés!

Nekem a szülés napján,mikor mentem fel a szülöszobára,megkérdezték mit keresek ott?!

Mondom szülni jöttem,hát kinevettek,olyan pici hasam volt,pedig 40 hetet tapostam. Kb 20 hetesnek nézett ki a hasam.

A lányom 3300 g és 55cm született. Egyáltalán nem volt pici!

2022. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Ha megnyugtat nekem óriási hasam volt, mint aki ikreket vár, pedig még nem voltam durván elhízva sem, a babám mégis csak 3110 gramm és 48 centi volt. Engem meg mimdenki riogatott, hogy óriás baby lesz.😅 Szóval tényleg semmi köze hozzá.😊
2022. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiammal óriás hasam volt 4.5kg 58 cm volt, a lányommal jóval kisebb 4kg 54cm volt
2022. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Óriási hasam volt, már nagyon korán is látszani kezdett, mégis 47 centivel és 2840 grammal született a fiam. Nekem kicsivel több volt a magzatvízem, lehet emiatt is volt olyan óriási, vagy alkati dolog.
2022. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normál súlyú babám lett fél kosárlabdányi hassal. Kb. a 25. héten kezdett el kicsit nőni a hasam, addig nem is látszott, hogy terhes vagyok. Vékony voltam terhesség előtt, és alatt is.
2022. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség és nem függ össze. Kis hasban is lehet, nagy baba is meg forditva is. A baba elveszi azt belőled, ami kell neki.
2022. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!