Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek alapból nagy hasa meg...

Akinek alapból nagy hasa meg lóg az nagyon kövér és nem látszik majd a várandósság?

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hat legalabbis nagyon sokaig nem. Talan csak az utolso honapban. Szomszedom egy nagyon kover no, fogalmam se volt rola h terhes mig haza nem hoztak a babat😂
2022. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
nem feltétlenül. nekem van rokonom, 130 kilo és már a 18. hét felé látszott hogy az bizony terhespocak nem csak simán háj.
2022. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Egyik barátnőm elég testes, azaz igazi kisgömbőc típus. 155 centi magasságához 100 kg fölött volt, amikor teherbe esett. Az utolsó hónapban látszott csak, hogy terhes, de előtte meg nem lehetett mondani róla, hogy babát vár.
2022. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez egyénfüggő. Van egy ismerősöm, aki elég telt alkat. Nagy, lógós pocija van. 12 hetesen már nagy hasa volt. Én sovány vagyok, az utolsó héten is alig volt hasam (a baba nem volt kicsi). A 20. hét után kezdett valami egyáltalán látszódni.
2022. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek egy csajt, aki telt. Ő már félidős terhesen úgy nézett ki, mint egy ikres a 8. hónapban.
2022. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
20 hetesen már nagyon látszott, pedig 110kg voltam. Valahogy máshogy gombolyodik a terhes pocak, mint a hasháj.
2022. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm alapból kövér, senki se vette észre rajta, hogy terhes.
2023. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!