Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhessegi cukorbetegseg...

Korai terhessegi cukorbetegseg eseten be nem tartott dietaval arthattam a babanak vegzetesen?

Figyelt kérdés

Mivel regebben volt IR-em (ami elvileg elmult) a dokim kerte a korai ogtt vizsgalatot igy a 16.heten megcsinaltak es kiderult h nagyon magas a vercukrom a 120 perces 12,3 lett :( nyilvan mostantol nagyon szigoruan betartom a dietat de eddig erre nem figyeltem egyaltalan, marmint NEM ZABALTAM igazabol egy dekat se hiztam meg de mindig megettem amit mgkivantam, ettem csokit is, sutit is, hambit barmi… sokszor csinaltam tesztat ebedre sot meg chipset is ettem.

Es mar 1 hete nem ereztem mozogni a babat de nem foglalkoztam vele gondoltam meg tul pici de most aggodok h az evessel vmi vegzetes hibat kovettem el:(


2022. jún. 4. 05:17
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Az éhgyomrid milyen lett?
2022. jún. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ehgyomrim jo, 4,5
2022. jún. 4. 05:30
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Az jó, mert akkor ez nem valódi cukorbetegség, amit nem kezeltek eddig.

Nyilván nem ideális a helyzet, de a reggeli utáni eredmény a legrosszabb és a terheléshez sok, extra gyorsan felszívódó szénhidrátot ittál. Máskor nem így étkezel. Jó eséllyel sokkal!! alacsonyabbak voltak normál étkezés után az eredményeid, főleg a többi étkezés után.

Nem néznek 1, vagy 3 havi átlagot? Az orvos mit mondott?

2022. jún. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hba1c ertekem 4,9%
2022. jún. 4. 05:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyelore csak a leletet kaptam meg a synlab-bol es 2 het mulva esedekes a dokimmal a konzultacio
2022. jún. 4. 05:47
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Az nagyon jó eredmény.
2022. jún. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Addig is beléphetsz az fb terhességi cukorbetegség csoportba. Nagyobb segítség mint az ország összes diab szakrendelése.
2022. jún. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!