Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hányás hirtelen,...

Terhességi hányás hirtelen, egy nap többször?

Figyelt kérdés

9+5 hetes vagyok és ma már háromszor hánytam. Utoljára csak a víz jött fel, mert enni már nem mertem.

Most is furcsán émelygek, szédülök.

Hánytam már párszor, de az napi 1 volt és utána jobban lettem. Ma egész nap rosszalkodik a pocim, büfizek, kajaundorom van.

Ez lehet a terhesség miatt, vagy gondoljak valami másra?

Bocsánat a részletekért, de reggel, éhgyomorral a tegnap esti vacsorám jött vissza.


2022. jún. 7. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell másra gondolni, nem minden nap egyforma.
2022. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez tuti szerintem a terhesség miatt van. Kb én is ekkor kezdtem el hányni, addig csak inger volt.
2022. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
simán lehet terhességtől.
2022. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem egy hónapig ez ment. Elég volt egy szaginger és már hánytam. 12 hét után kezdett javulni.
2022. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is ez volt a 8-11.hét között. Tudom nem a legjobb, de nekem a kóla segített, bárhova mentem mindig volt nálam, így a hányást gyakran megúsztam pár korty kólával.

Aztán egyik napról a másikra elmúlt és problémamentes terhességem volt végig.

Kitartás, és pár falatokat próbálj meg enni, és főleg inni

2022. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ilyesmi volt, több hétig. Normálisat 2x hánytam, a többi mind ilyen voot h kb. Semmit vagy csak vizet
2022. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta még 1x kijött belőlem a víz is, most meg tök jól vagyok. Elmúlt egy csapásra. Érdekes.

2022. jún. 7. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj, nekem 10-11 héten nyugi volt, előtte utána, meg hánytam/hányok, mintha muszáj lenne. Nincs 2 egyforma nap. Van mikor még a fogmosás is kihívás.
2022. jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislány vagy kisfiú babád lett?
2023. febr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!