Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Endokrinologus, progeszteron...

Minii Vikii kérdése:

Endokrinologus, progeszteron ertek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Marciusban volt egy missed abom, sajnos csak petezsakot lattak embriot nem, a vegere pedig mar a petezsak sem volt szabalyos. A nogyogyaszom majusra kert verkepet (3-5. ciklusnapi verkep illetve 21.ciklusnapi verkep)

A prolaktin ertekem nagyon magas lett 1015.

A nogyogyaszom szerint endokrinologussal egyeztessek, bromocriptinnel letudjak vinni.

Az Endocare endokrinologiai kozpontba kaptam idopontot julius elejere, valakinek tapasztalat az ottani szakemberekrol? Masnak is volt ennyire magas erteke? Elegge elvagyok keseredve hogy ilyen rossz lett az eredmenyem😢

Ma voltam a 21.ciklusnapi vervizsgalaton (inzulinrezisztencia,vercukor szint,ösztradiol, progeszteron)

Minden ertekem jo lett, viszont a progeszteronom 93.24 lett, majus 20.-an a mensim 3.napjan csak 1.41 volt. Ez is a magas prolaktin szint miatt nott meg?

Ellezdtem szedni kb 2 hete D,C vitaminokat, ez is befolyasolhatja?

Elnezest hogy ilyen hosszu lett, elore is koszonom a segitseget🙏❤️



2022. jún. 7. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Azért magad a progeszteron szinted, mert ovuláltál.
2022. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Ez a progi érték teljesen jó. Ahogy az első is írta, volt ovulációd. Az Endocare-ről személyes tapasztalatom nincs, de nagyon jókat hallottam róla.
2022. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget mentek a zold kezek :)
2022. jún. 8. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!