Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak a folyamatos...

Mit csináljak a folyamatos rosszullét ellen?

Figyelt kérdés

Minden reggel erős hányingerem van szédülök és remegek is mások is látják.

De még most csak hét hetes terhes vagyok nem mondhatom el senkinek azt hiszik alkesz vagyok. 😂

Nagyon rossz így dolgozni minden nap.

Tudtok e valamit tanácsolni?

Mit csináljak hogy jobban legyek?

Trükkök praktikák minden érdekel.


2022. jún. 11. 12:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Persze tudom csak tűrnöm kellene de már tényleg nagyon nehéz így dolgozni.
2022. jún. 11. 12:52
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, én 8 hetesen elmentem táppénzre és otthon szenvedtem.
2022. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet semmit tenni ellene.

Maximum enyhíteni lehet, valaki citromos vízre, gyömbérre, kólára, kekszre stb esküszik.

De elmulasztani semmi nem fogja.

2022. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Táppénzre nyugodtan kérheted magad, ha a rosszullét miatt nem tudsz dolgozni.

Praktikát sajnos nem tudok mondani, nekem nem vált be semmi, se a gyömbér vagy a kóla, vagy a keksz ébredés után... mindentől rosszul voltam az első 20 héten.

Kitartás!

2022. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egyedul a hanyinger elleni csuklo szorító vált be viccen kívül, pedig nem hiszek az ilyen cuccokban de mikor semmi nem hatott nekem se és egy hétig kb felkelni se bírtam vett egyet a párom és valóban segített
2022. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A gyömbértről már én is hallottam

Ki fogom próbálni köszönöm szépen

Sajnos nem tudok táppénzre menni muszáj dolgoznom.

Próbálok kevesebb órát dolgozni max.

Köszönöm a válaszokat.

2022. jún. 11. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg nem hányingerre való, de nekem volt, hogy a Rennie is könnyítette.
2022. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az segített, hogy ha kellett, akkor hánytam. 6-12 hétig voltam rosszul, ebből 1 hétre elmentem táppénzre, aztán meg 1 hét szabira
2022. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még valami eszembe jutott, ami tuti segítene, találd fel az időgépet. 😆

Sajnos én is próbáltam mindent, de csak az idő múlásával múltak el a rosszullétek.

2022. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is elmentem táppénzre, nem bántam meg mert nagyon sokaig tartott a szenvedés, és nem múlt el semmitől, amit javaslok, hogy sokszor egyél keveset, reggel ha felkelsz egyből pár szem háztartási keksz, és egész nap nagyon oda kell figyelni, hogy egyél, ne túl sűrűn, ne túl ritkán, ne túl sokat. Én nagyon megszenvedtem ezzel, nem is nagyon tudtam csinálni semmit és nem elkeserítésből, de ez napról napra rosszabb lesz amíg el nem múlik..


Ja és nekem semmi praktika nem vált be se gyömbér se citrom, semmi, esetleg a jégkocka szopogatás még úgy ahogy, de nekem azóta pl hányingerem van a víz szagától is…

2022. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!