Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek valami baj van,...

Szerintetek valami baj van, vagy normális a folyamatos rosszullét?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok.

Nagyon fáradt vagyok állandóan ,ès nincs erőm sokat mozogni se.

pedig nem vagyok egy lusta fèle. szerettem sokat mozogni.

nem csak a fáradèkonyság a fő baj ,hanem hogy nagyon válogatós vagyok ès szinte semmit nem birok megenni ,nincs ètvágyam ès undorodok minden hús ,húskèszítmènytől.

De persze próbállom pótolni a fehèrjèt,mással pl tejjel.

Csak lassan nincs ötletem mit egyek.

mert ha magamba erőltetem amit nem kívánok hányingerem lesz.


2017. jan. 13. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs baj. Nyugi. Én 20-24. Hétig hánytam minden nap és 27. Hétig nem bírtam húst enni. Egészséges kislányom született.
2017. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez normális. Van akinek intenzívebbek a rosszullétei. Az ivásra próbálj odafigyelni mindenképp. Ha elkezdenél esetleg mindent kihányni, akkor pedig orvoshoz kell fordulni, hogy a kiszáradást megelőzzék. Reméljük ez utóbbira nem kell majd sort keríteni. Most az elkövetkezendő hetek nehezek lesznek valószínűleg, aztán fokozatosan jobb. Nem baj, ha nem kívánod a húst, majd szép lassan vissza fog jönni az étvágyad. Most edd azt ami jól esik. (pirítóst, gyümölcsöt, kekszet, ropit. Most friss tapasztalat. Egy hónapja ezeken élek... :) Amúgy nagyon rossz, tudom, csak próbálok kicsit nevetni rajta)
2017. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális, de mindenképpen egyél. Akkor edd azt, amit meg bírsz enni és kívánsz.

Szerencsére legtöbb esetben ez az állapot csak pár hétig tart, úgyhogy ha egész nap csak lekváros buktát eszel, ennyi idő alatt attól se lesz semmi bajod (hacsak nem vagy cukorbeteg). Szedjél terhesvitamint mindenképpen.

2017. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen. Így már kicsit megnyugodtam,hogy ez akkor normális ebbe az időszakba.
2017. jan. 13. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!