Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi vizsgálatok munkaid...

Terhességi vizsgálatok munkaidőben?

Figyelt kérdés
Most tervezem a főnökömnek bejelenteni, hogy várandós vagyok. Azt tudom, hogy köteles elengedni munkaidőben vizsgálatokra, ha csak akkor tudom megoldani. Viszont ilyenkor ugyanúgy bepótoltatják a kiesett órákat? Első baba lesz, még nem tudok erről semmit, és nem akarom, hogy hülyének nézzen a főnököm, ha erre rákérdezek.
2022. jún. 12. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell bepotolni. Csak és kizárólag a pár javasolt vizsgálatra kell elengedhetetlen és csak a vizsgálatra tehát babamozi másik városban pl nem játszik
2022. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! :)
2022. jún. 12. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Hát én a fél hónapot ellóghattam volna így, mert nálam havonta legalább 2 vizsgálat volt. Külön kellett UH-ra menni, külön a nődokihoz. Mindkét helyen órákig várni. + védőnő.
2022. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!