Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak,hogy tudjak...

Mit csináljak,hogy tudjak végre aludni rendesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni,hogy ti mit csinálnátok a helyemben?! Ez a 3. este,hogy szinte semmit se alszom.. Tegnapelőtt éjszaka felriadtam hajnali 3 körül,úgy éreztem hirtelen mintha a testem "elfelejtette" volna hogy kell levegőt venni. Nagy nehezen vissza aludtam 6 körül.. Viszont tegnap éjszakára ez már odáig fajult,hogy azt az igazi mélyről jövő nagy levegőt szinte alig tudtam venni,fekvő helyzetben mintha "fogták" volna a torkom,fel kellett kelnem és kimenni a lakás elé,a folyosón sétálgattam. De ez viszont már olyan méretet öltött,hogy alig kaptam levegőt rendesen,remegtem néha,mert féltem hogy megfulladok,hogy felhívtam kétségbeesve a 112-t,bevittek a sürgősségire,vérvétel,vérnyomás,véroxigen,tüdő minden rendben.. erős szorongást állapították meg,első körben a valeriana-t ajánlottak és magne b6ot,utána max erősebbet, és/vagy pszichológust.. de beszedtem ma a valeriana-ból a napi adagot,2x2-t,este lefekvés előtt hármat... Most este megint ott tartok,hogy nem tudok feküdni,se oldalt,se háton,se félig fekve,se ülve,kb mint egész nap,csak estére jön hozzá a remegés,hogy megfulok,nem tudok sehogy megint aludni.. lejöttem a ház elé sétálgatni,de viszont azt érzem,hogy olyan hullafáradt vagyok,hogy el tudnék aludni állva is.. de ugye le kellene akkor feküdni és kezdődne megint... Nem bírok ki még x éjszakát ébren! Ráadásul ami nehezíti a helyzetemet,hogy 21 hetes kismama vagyok.. ne haragudjatok,ha hosszú lett,próbáltam elmagyarázni az egészet érthetően..


Köszönöm szépen!



2022. jún. 13. 01:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mennyi ideig szedted a frontint? Baba hogy van?

2023. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!