Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell aggódnom a petezsák és...

Kell aggódnom a petezsák és szikholyag méretei miatt? Elvileg a 6. Hétben vagyok.

Figyelt kérdés

Lombik programban vettünk részt 1db 3 naposat kaptam vissza

Május 20-án volt a beültetésem rá 11 napra hivtak vissza tesztelni (nagyon)halvány pozitív lett. Múlt héten az uhn nem látták meg semmit csak vastag méhnyalkahártyát(15.7),majd visszahívtak most hétfőre és látszódott egy 6.5mmes petezsák benne egy 2.1mmes szikhólyaggal, mhnyk 21mm.

Az orvos azt mondta hogy annyira ne örüljek mert a szokásosnál kisebb a mérete.

Pénteken kell visszamennem, azt mondta az orvos akkor már kell lennie szívhangnak.



2022. jún. 14. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit lehetne erre mondani. Kisebb, mint kellene.. de az aggódás nem segít. Reménykedj!
2022. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem lombik, de sajnos 1 hét csúszás volt, a hcg tesztem is lassabban erősödött mint szokott(a szívhang nélkülinél is gyorsabban erősödött) sajnos nem is maradt 7.héten elment csüt{rtökön volt pulzálás szombaton már csak vastag nyálkahártya semmi más.
2022. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is lombik, 5 napos babot kaptam vissza, beultetes utan 14.napon volt hcg vervetel, az 2450 volt, utana egybol az 5.heten uh es petezsak benne embrio, szivpulzalassal. 6+2n szivhang is volt.

Kistesoval vagyok most varandos, 5.heten o is latszodott mar szivpulzalassal egyutt, 6+6on szivhang

2022. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja azt nem irtam, kisteso is lombik, ugyanugy 5 napos csak ő fagyibol😬
2022. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, igen, kell aggódnod. Ezek a méretek nincsenek rendben 6 hetesen.
2022. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát tényleg csak reménykedni tudok.

Abban bízok hogy később ágyazott be és ezért ilyen apró.

9én csináltattam hcgt ami 998lett(ez sem olyan hű de magas)megyek még csütörtökön is hátha..

2022. jún. 14. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt most kezdd el lélekben elengedni 😒
2022. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 napos embrioval a 10.napon leugrott a ket a csik tesztrol, 6.heten szivhang volt mar
2022. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem ez most nem sikerült de kívánom hogy ne legyen igazam.

Nekem 6 hetesen(szintén lombik terhesség) 22mm petezsák volt 8mm szikhólyaggal és 4mm-es embriókezdeménnyel.Még ebből a bíztató eredményből is vetélés lett:( Szívhang nem lett.

Neked remélem csoda történik és jól végződik.5 napos embrió beültetés volt szintén.

2022. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?Sikerült?
2022. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!