Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek, lehet még...

Mi a véleményetek, lehet még baba? Kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Utolsó menst szerint 7 hetes voltam,elmentem UH-ra. Megnyúlt (de nem szabálytalan) petezsák, szikhólyag embrió sejthető, szívhang nem megítélhető - ez van a papíron.

Lehet h később volt a fogantatás? amikor a kimaradt menst. után egy héttel teszteltem, elég halvány volt, rá egy héttel nagyon sötét csík lett.

Vissza kell mennem eg yhét múlva

azért aggódok, mert már volt 3 vetélésem, ilyen kora időben



2014. dec. 26. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia kedves!

5 hetes terhesen nekem is nyomi volt a petezsák, és kicsit szabálytalan is. Szikhólyag nem volt.

Egy héttel később gyönyörűen kikupálódott és volt pulzálás.


De az első terhességemnél 6+5 hetesen csak szikhólyag volt (pedig nem volt később a fogantatás.) Le is tettem róla, és 8+5 hetesen volt szívhang.


Ezek a korai uh-ok nagyon idegőrlőek. Nagyon sok függ a doki hozzáértésétől és a készülék minőségétől.

Tudom, hogy nagyon nehéz, de ne idegeskedj!


Nagyon drukkolok!

2014. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem minden rendben lesz

Azért az "előéletem" miatt kicsit lehet túlreagálom...

2014. dec. 26. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!