Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok és ma voltam...

25 hetes vagyok és ma voltam tanácsadáson a labor papírok miatt (cukorterhelés) és most szóltak, hogy egyúttal megint néznek anyai vércsoport meghatározást és ellenanyagszűrést, mert a múltkor volt valami gubanc. Ez mitől van? Hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nem hinném, hogy valami baj lenne. Nekem 3 vagy 4 alkalommal nézték a terhesség alatt. Én is csodálkoztam rajta miért kell ennyiszer,de igazából kielégítő választ nem kaptam rá.

Üdv, 5 hónapos kislány anyukája

2008. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszike a választ!
2008. dec. 19. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia szerintem semmi rosszra ne gondolj lehet ők rontottak vagy hagytak ki valamit!!

Én 2 havonta járok ellenanyag szűrésre

2008. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a korábbi leletedet,nem lett -e pozitív az ellenanyagszűrésed?Minden kismamának nézik legalább 2-szer a terhesség alatt,de ha pozitív lett az előző,akkor 6 hetente kontroll.Én is így jártam.
2008. dec. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan az a baj, hogy pozitív lett és ezt csak most mondták nekem. Pedig ezt az első labor alkalmával derült ki,de én nem tudtam. Most szóltak, hogy megint kellene. Mit is jelent ez?
2008. dec. 20. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!