Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalom mentes menstruáció...

Fájdalom mentes menstruáció jelenthet babát?

Figyelt kérdés
Szituáció a következő: szombaton reggel barnázás ami abba is maradt aznap. Vasárnap semmi. Hétfő semmi. Kedden napra pontosan "megjött" viszont egyáltalán nem fájt mint szokott. Szúrt párszor a hasam alja egy-egy erőset és ennyi. Ma szerda van, el is múlt délután az a kis vérzés is. Fejem napok óta fáj de lehet csak emiatt :D egyéb tünet lehet még hogy pillanatok alatt elsírom magam a következőben nevetek. Reggel vádli görcsölésre ébredtem. Ma delutan teszteltem mert a kíváncsiság..persze negatív. Viszont ez a szombati barnázás es a 2 napra rövidült mensi szerű valami elég zavaró. Megszakításos módszert alkalmazzuk,ovu előtt,alatt, és után is voltunk együtt. Mi lehet ez terhesség vagy valami hormonális bajom lenne? Valaki volt hasonló cipőben?

#terhesség #Menstruáció rövidülése
2022. jún. 15. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez tuti nem terhesség.
2022. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha negatív a teszt, akkor mi a kérdés????
2022. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
A vádli görcs nem most lenne, hangulatingadozás mensi körül is előfordul...
2022. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Inkább progeszteron hiány ez, nem terhesség.
2022. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Biztos,hogy nem terhesseg. Mindegy,hogy milyen mennyisegben,de megjott! Most ilyen formaban.
2022. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Nekem kb ugyanígy volt, amikor beágyazódási vérzésem volt.
2022. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Itt a gyakorin minden nonek sot lassan mar a pasiknak is van beagyazodasi verzesuk. 🤦🏼‍♀️😂 Menstrualnak terhesseg alatt stb…
2022. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

7-es, igen, én is ezt tapasztalom, és még én érzem magam rosszul amiatt, hogy nekem nem volt semmilyen vérzésem semmikor. 😂


Szerintem sem terhesség, a teszt is negatív. Viszont orvoshoz nem ártana elmenni, és neki is vázolni ezt a helyzetet, főleg, ha máskor nem ilyen a vérzésed.

2022. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 6-os vagyok: Négy terhességemböl EGYNÉL volt ilyen, de az pont úgy zajlott, mint ahogy a kérdezö írta!
2022. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne es mi lett??????
2022. jún. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!