Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges -e az h egy 50kg-os...

Lehetséges -e az h egy 50kg-os,160 cm-es nőn nem látszik a várandósság a 6. hónapig? (nem hízik, nincs mellduzzadás, állítólag az anyák gondolkodásmódja is megváltozik, ez sincs meg, stb)

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki van zarva hogy ne latszana a 6 honapos terhesseg ilyen non.
2010. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehetséges.nővérem pont ilyen volt.és egészséges gyereke született.

nekem6 hósan már volt pocim,de addig nem igazán híztam max 3-4 kilot.szóval mondjuk ha valaki hátulról látott (nem látta a pocim)az nem mondta volna meg hogy terhes vagyok.na de nekem 6 hó után beindult a hízás :( 20 kilot híztam összesen

2010. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

tehát teljesen idegen ember meglátja az utcán, és megkérdezi, hogy mikorra van kiírva a kismama?!

(bocsi, tudom, hülye kérdés, de jobb félni mint megijedni...)

2010. szept. 19. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki van zarva, hogy annyira peches lennel, hogy 6 honapos terhes lennel ilyen parameterekkel de te nem tudnal rola, plusz nincs semmi pocak meg picit sem, plusz nem erezned a babat rugdosni vagy a folyamatos menzis erzest es hogy senki mas nem vette volna eszre rajtad csak egy idegen.... Ha ennyire ideges vagy, menj el egy nogyogyaszati vizsgalatra, az orvos akkor is eszrevenne, ha te nem mondanad el aggodalmaidat.
2010. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja es hogy meg mindehhez menstrualnal minden honapban rendesen. Ennyi veletlen nem tortenhet egyszerre, max. egy millio nobol egy... Ahh..
2010. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

múltkor volt egy műsor erről, olyan lányokról, akik a SZÜLÉSkor tudták meg hogy terhesek (voltak)

az egyik csaj még egy 6 hónapos katonai kiképzést is végigcsinált a terhessége alatt!

Akinek olyan a testfelépítése, nem látszódik meg a terhesség, tuti van ilyen!

2010. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En 52 kiloval kezdtem, 168 magas vagyok, csak egy par kilot hiztam, de a pocim az rendesen megnott, akkora most, mint a baratnomnek szuleskor, de hat azt mondjak, hogy nem mindenki egyforma.Azert 6 honaposan, ha egy kicsit is de kellene latszodjon, mert hat a pici ekkor mar 1 kg es 30 cm folott van.
2010. szept. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen méretekkel rendelkeztem, mikor terhes lettem. Áprilisban fogant, szeptember végéig nem látták rajtam, hordtam a régi ruháimat. Aztán 2 hét alatt elindult a pocaknövés, 2 hét múlva már nem jöttek rám a nadrágok. Decemberben meg már majd orraestem a hasamtól:))
2010. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!