Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas TSH, teherbeesés?

Magas TSH, teherbeesés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt már egy missed ab, nem lett szívhang.

Ekkor 4+3 hetesen, a TSH 6,5 volt, senki nem mondja hogy ez lehetett az oka. Én csak sejtem.


Azóta rendesen be volt allitva a pm, viszont most felugrott egy masik missed ab (teljesen mas problema miatt) utan 6,6ra az értèk. Ez volt lassan 2 hete, azóta magasabb dózisu gyógyszert kaptam.

Most van peteérés, valamennyit biztos ment már lejjebb a tsh, de megnézetem újra magánba.

Se a nőgyógyász,se az endokrinologus nem mondta ne próbálkozzunk.


Lehet? Lehet gond? Tapasztalatokat tud írni valaki?


(Amióta növelt gyógyszer mennyiséget szedek, azóta elkezdtem pattanásos lenni, ez lehet a pm gyors változás miatt?)


2022. jún. 17. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én magas tsh-val estem teherbe 7.8 és végig 5 felett is maradt hiába szedtem rá gyógyszert. egészséges babát szültem tavaly, 1 hét terminus túllépéssel.

9 hónapos nincs lemaradva semmiben, nem retardált ☺️


annyi mindent össze lehet olvasni a neten a témában, nekem az orvosom azt mondta hogy 99%-a alaptalan.


természetesen kezeltesd, mert gond, de nem feltétlen fogja megoldani a teherbeesési problémát.

2022. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam ugyanez volt. Pozitív teszt után nézettem TSH-t, ami felugrott 6.5-re. Korai vetélés lett. Előtte jól be volt állítva gyógyszerrel. Utána visszaállt, de nekem mondta endokrinológus, hogy várjunk néhány hónapot. Véleménye szerint nem biztos, hogy ez okozta a vetélést.
2022. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4+3 hetesen missed ab?
2022. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as, 4+3-nál nézettem a tsh-t, missed ab 10 hetesen volt :(
2022. jún. 17. 15:06
 5/6 A kérdező kommentje:

1,2-es:)

Akkor merjünk ugyanúgy próbàlkozni :)


Épp cikluskövetèsen voltam, holnap reped :)

2022. jún. 17. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok! (2-es)
2022. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!