Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés terhesen. Lehet nagy...

Hasmenés terhesen. Lehet nagy gond?

Figyelt kérdés

14 hetes terhes vagyok, és 1 hete megy a hasam. Egyébként székrekedésem sosem volt a terhessége során. Rákerestem az interneten, rögtön kihozta, hogy liszterózis… Visszagondolva, körülbelül a 5-6 hetes terhesen egy alkalommal ettem házi füstölt kolbászt (akkor valamiért nem esett le, hogy ez is nyers hús, és nem kellene enni), azóta nagyon figyelek. A magnéziumot is olvastam, hogy okozhat gondot, körülbelül 1 hete növeltem a bevitelét 1000 mg-ra, a nőgyógyász javaslatára.

Volt valakinek hasonló tapasztalata? Esélyes a liszerózis?

Első kisbaba, és még eléggé ráparázok ezekre a dolgokra, és most nagyon meg vagyok ijedve.



2022. jún. 17. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a magnéziumra nagyobb az esély.
2022. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a magnézium.
2022. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Magnosolvtól ment a hasam!

Egy hete emeltél, és egy hete megy. Ráadásul azt a kolbászt 2 hónapja etted...

2022. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Liszterozistol nem hasmenesed lenne hanem elvetelnel.
2022. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
A kolbászt eheted nyugodtan, attól nem lesz semmi bajod, nem beszélve, hogy hónapokkal ezelőtt volt. A liszterózis esélytelen, vagy a magnézium okozza, de akár benyelhettél egy fosós-hányós vírust is.
2022. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A házi füstölt kolbász nem nyers nyugi, eheted.

A magnézium az oka. Énis orrba szajba f*ostam miután emeltem (azaz az orvos) az adagot :)

Nyugi semmi baj😊

2022. jún. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a magnézium okozta.
2022. jún. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ment a hasam magnéziumtól.
2022. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!