Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebből lehet gond? Vagy túldram...

Ebből lehet gond? Vagy túldramatizálom?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok.Tegnap arra kelltem, hogy fájt a hátam, pontosabban a jobb lapockámtól derékig,de szerintem ez nem függ össze csak rosszul aludhattam. Azért írom le ezt is mert sokat olvastam, hogy a derék, hát fájdalom neméppen jó jel. És a hasam is fájt, nem nagyon csak bal oldalon kicsit szúrkált. Ma a hátfájás enyhült már alig érzem és reggel még a hasam sem fájt. Viszont mosogatás közben rámjött a hányinger(ez gyakori) és kivert a víz. Utána éreztem, hogy mennem kell wcre, és ment a hasam de rendesen :( és most megin fura a hasam :( Nem ettem semmi olyat, mivel nagyon keveset tudok enni, de semmi ami ezt kihozhatta volna. Lehet ebből gond a picinek? Ugye csak túlreagálom? Ha holnap nem múlik el elmegyek dokihoz.

2018. jún. 13. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasmenésem terhesen.Semmi nem maradt meg bennem.Széntablettát szedtem elmúlt pár nap alatt.

Ha úgy érzed gond van menj be ügyeletre.Inkább egyszer nevessenek ki, minthogy későn érkezz és utána magadat okold.Én a terhességem alatt 2x voltam bent.Egyszer se ráztak le és bent is tartottak rövid időre megfigyelésre.

2018. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasmenèsem kb. 5 hetes terhesen, ami 3 napig tartott. Semmi baj nem lett tőle, de miután elmúlt rögtön elmentem az orvosomhoz.
2018. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi bajod. Nekem úgy nyúltak az izmok a hasamban, hogy hetekig alig tudtam egy keveset aludni. Behánytam úton-útfélen, az autómba is. :-D
2018. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok én is és néhány napja szintén ezeket érzem. Ma már azon gondolkoztam h mennyi az esélye h minden nap eludjam a hátam. Tegnap a semmiből meg olyan hőhullám tört rám, teljesen kivert a víz. Estére érzem a derekam, szemérem környékén fájdogálni de az egész napi lóti-futinak tudom be. Kezd nőni fedzülni minden tbolnak a hormonok szerintem emiatt vannak ezek.
2018. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!