Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónaposan elmehetek a...

6 hónaposan elmehetek a novemberi Nox koncertre?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

6 hónaposan nem vagy túl fiatal mèg hozzá ? 😅 ( Csak vicceltem )


Én biztos simán elmennèk ☺️

2022. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
89%
Én voltam anno 8. Hónapban Balatonon egy szabadtéri koncerten. A baba nagyon de nagyon vergődött. Nagyon rugdosott. Iszonyatosan fájt.
2022. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Én 7 hónaposan mentem koncertre 😀 persze hátul álltunk, de ettől függetlenül élveztük ☺️

Illetve majdnem 9 hónaposan voltunk moziban, még nevettünk is hogy legyen kéznél a kórházi táska.. 😂

2022. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
8 hónapos terhesen Fradi-Újpest meccsen voltam
2022. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem vagy veszélyeztetett terhes és jól érzed magad, akkor persze elmehetsz.

Viszont azt tudni kell, hogy a nagy zajterhelés káros lehet a magzatra, így nem tombolnék az első sorban az biztos!

A másik, hogy novemberben valószínű megint covid lesz, tehát ennyiből átgondolandó.

2022. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Papp Lászlóban lesz a koncert, ami ülőhelyes es ha leghatul ülünk a hanghatas is kisebb nem?
2022. jún. 22. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!