Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati pylonok 19 hetesen:...

Magzati pylonok 19 hetesen: 4mm és 6mm 24+3naposan: 3mm jobb elteres nélkül. 28 hetesen : 7mm és 9mm Másik ultrahangos volt kérdeztem hogy a múltkor csökkent most meg nőtt az eredetihez képest azt mondta másik gép más mérte…lehetséges?

Figyelt kérdés

Ugyanaz a gép volt egy helyre járok az első volt másik kórházba az utóbbi kettő ugyanott.Nem tűnt biztosnak a leleteim hátteret sem ismerte(nem is nézte az eddigi uh leleteket), csak elvégezte a vizsgálatot.

Ideges vagyok mert emiatt kuldtek genetikai tanacsadóba ott azt mondtak 3 hét uh kontroll, ha nő a tágulat vissza kell menni ugye akkor csökkent 3mmre és megnyugodtam.

Majd most meg nagyobb, rettegek.

Egy nagyon gyors uh volt nem a tagulatot vizsgáltak múltkor célzottan a tagulatot néztek mikor csökkent. Toxikemia gyanú miatt vizsgáltak meg h növekszik e halistennek nem áll fel a toxikemia vérnyomás rendben volt verkep tökéletes csak 0.3g fehérje volt a pisi be emiatt vizsgaltak jobban ki. Új vérvétel új vizelet és uh.


2022. jún. 24. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nincs kezelőorvosod akitől megkérdezhetnéd? vagy esetleg felhívni a genetikust akinél voltál?


itt aligha kapsz megnyugtató választ, ill. az hogy másnál hogy volt a te esetedben nem segít, mert nincs egyforma terhesség sem egyforma eset.

2022. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak két hét múlva tud fogadni az orvosom. A genetikus az lezárta az ügyemet ahogy csökkent.

Most ez nem célzott uh volt épp h atneztek a babát igazából hogy növekszik e. Azt mondta az uh hogy más gép más merte és nincs jelentősége.

2022. jún. 24. 08:43
 3/6 A kérdező kommentje:

Már annyiszor félre kezeltek sajnos…

A baba volt már szíves ecodens belek persze külön szív uh kizártak a szív fejlődési rendellenességet, genetikai baba azt mondtak semmi baj csak a vese medence tagulat van de emiatt nem kell aggódni mert nagyon gyakori csak csináljanak 3 hét múlva kontrollt ami meg volt és oda nem is kell menjek többet.

Aztán már nem a baba hanem én voltam magas vernyomasos és cukros( cukor terhelés nélkül) majd a vérnyomás másik orvos megcáfolta nem kell gyógyszer semmi a ver cukrom a 120perces visszament 4,1re azt mondtak tökéletes.

Utána új orvos mert az enyém szabin volt azt mert vérnyomást magasabb volt orvosnál mindig ideges vagyok majd beakadt fektetni a kórházba toxémia gyanú mit két napig jártam a kórházba mire ott kiderült hogy a leleteim rendben nem áll fent a toxémia nem kell be feküdni ott a vernyomasom már 125/80 volt azt mondtak teljesen rendben.

Engem az zavar hogy ha másik orvos van ultrahangos mindig más mert sztk ba járok mindenki mást mer és más mondd.

2022. jún. 24. 08:49
 4/6 anonim ***** válasza:
de jelen állás szerint nem csökkent hanem nőtt… beszélj a genetikussal.
2022. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ijesztgetni rögtön kromoszóma rendellenessègekkel! A kisfiuk nagy többségénél leirnak UH-n kisebb nagyobb pyelon tágasságot, születés utáni UH kontrollokon kívül más teendő nemigen szokott lenni, fius anyuka ismerőseim többen azt mondták "kinöttèk" a gyerekeik.

Az én fiamnál már a 12. Héten leirtqk 2 mm-t a bal vesèjèben mivel ez a terhesseg alatt folyamatosan nő számítok rá hogy a 18. Hétre talan haromszor ekkora lesz de aggodalom nincs bennem amiatt. Bár mi csinaltattunk Prena tesztet ami negativ lett.

2022. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is így volt, bár a méretekre már nem emlékszem, de először csökkent, aztán megint nőtt.

Születése óta viszont szépen lassan csökken, senki nem ijesztgetett, minden orvos aki vizsgált a terhesség alatt vagy azóta a gyereket, az azt mondta hogy ki fogja nőni, ne aggódjak.

2022. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!