Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok, a...

34 hetes kismama vagyok, a héten voltam nőgyógyászati vizsgálaton, és azt mondták van egy enyhe hüvelygyulladásom, de semmit nem írtak fel nekem! Mit ajánlotok hogy mivel kezeljem? Aggódom mert multkor is gyulladt volt!

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, de valamit mégiscsak mondtak, vagy tájékoztattak, nem? Már csak azért is, mert ezer oka lehetett annak, hogy az orvos direkt nem írt semmit, például, ha 36. hét után szülsz, ami már elég közel van, lehet, hogy nem is szabad szedni/kezelni, ilyenkor már semmivel, nehogy saját magad csinálj valamit vele, amit nem lehet, mert nemsokára szülhetsz, úgy értem. 36 hkm
2012. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem véletlenül nem írt fel semmit... Ha nagyobb gáz lenne, biztos adott volna valamit.
2012. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom én ilyenkor beültem egy kis forrázott kamillás vízbe. az gyulladáscsökkentő hatású.

jó hogy nem fertőzés, mert az megindíthatja a szülést.

de sztem mindenféleképp kellene valamit kezdeni vele, mert ha kicsi ott fog átbújni ,nehogy valamit elkapjon

2012. jún. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kamillás vízbe ülj. Biztos azért nem írt fel semmit, mert bármikor meglehet a baba. Ha szülés után is fennáll, biztos írnak majd gyógyszert.
2012. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!