Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rá reális esély? Amikor...

Van rá reális esély? Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok mar levolt fogalalozva a kutyánk. 8 hetesen hoztuk el. Nem vettem eszre, hogy ebben az együtt töltött 7 hónapban érzékelte volna, hogy baba lesz.

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy vajon nem fog e másként viselkedni velem ha megszületik a kislányom, hiszen eddig csak terhesen éltünk együtt, csak ugy találkozott velem.
2022. jún. 26. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
😵 kiégtem
2022. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellett volna a kutyádnak csinálnia szerinted?
2022. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom az állatokat, a kutyákat meg főleg.

De azért ennyire nem körülöttük forog a világ a családon belül... Főleg gyerek születése után. Azért ne vedd majd annyira a szívedre, ha megváltozik a kutyus viselkedése... 🤨

2022. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk macska van, nem változott a viselkedése amíg terhes voltam, szülés után meg inkább elkerülő-elbújó stratégiát alkalmazott. Nem gondoltam volna egyébként, és ő már felnőtt cica, évek óta velünk élt, mire jött a baba, mégis kicsit meglepett ez a hozzáállás. Azért a babát (meg most már gyereket) sosem bántja/bántotta. Szerintem egy kölyökkutyánál, aki még egy éves sincs, nem igazán tudod megjósolni, hogy milyen lesz a viselkedése, alapból is változik, hiszen még kicsi ő is, de nyilván érzékelni fogja, hogy másfelé változik a prioritás a baba születése után, és alkalmazkodik a kialakult helyzethez.
2022. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánk egy elkényeztetett 3 éves yorki volt, mikor a fiunk megszületett. Ami miatt leginkább féltem, hogy utálta a gyerekeket. A saját gyerekünket viszont egy az egyben a kölykének tekintette, mikor a gyerekorvos megvizsgálta pl, akkor utána meg kellett mutatni a kutyának is, hogy nem tettek kárt a babában. Ha pl aludt a kiságyban, én kint mosogattam, és csak ébredezni kezdett, már jött a kutya, hívott be. Azóta a 6 év alatt teljesen összenőttek. A másik két gyerekünket is szereti, de az első babánkkal tényleg egyedi a kapcsolata.
2022. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket a kérdéseket már nem bírom komolyan.

Nekem 2 yorkim van és egyik sem érzi hogy a 29. hétben vagyok pedig az egyik kutya fixen mindig rajtam fekszik és a hasamon van a feje és ahogy rugdos a baba mindig eltalálja a fejét és még csak fel sem emeli.

Nem kell ám ezt túl gondolni…

Nyilván a kutyával ugyanúgy kell foglalkoznod mint előtte és nem szabad a szobából meg sehonnan kizárni, persze ha szobakutyáról van szó. Ha kinti kutya akkor is ugyanúgy foglalkozz vele. Ennyi.

2022. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 eves yorkink van, miután hazajöttem az újszülöttekl a kórházból, velem változott meg a kapcsolata (par hetig csak). Nem mert hozzam sem a babahoz jönni, ha megsimogattam reszketett, ha hivtam sem jött oda, ha a babát felé tettük, elszaladt. Aztan persze ez elmult. Ez annyiból volt "jo", hogy nem feltem őket kettesben hagyni pl a földön, mert tudtam, hogy ra se nez, nem hogy esetleg bantana :D
2022. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én yorkim csak a hasamon hajlandó aludni mióta terhes vagyok, ami azt illeti az első tesztet azért is csináltam mert ráfeküdt a hasamra, és pozitív is lett. Remélem hogy a babával is ilyen fantasztikus lesz a viszonya mint velem :)
2022. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!