Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szisztok, Párommal menstruáció...

Szisztok, Párommal menstruáció elött voltunk együtt, 2 héttel utánna megjött ugyanúgy megvolt 5 napig. 2 napja sűrűbben járok pisilni, és alhasi görcsöm van ez a mindjárt megjön érzés, néha nyilal is bele az alhasamba. Szerintetek lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Alhasi görcs, alhasi nyilalás

Sűrű vizelési inger.



2022. máj. 25. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább húgyúti fertőzésnek mondanám.
2022. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze azt még hozzá írnám hogy ha baba is akkor nem felelőtlenül csináltuk, igaz nem tervezett baba lenne, de tisztességesen fel tudnánk nevelni :) csináltam tesztet ami szerintem rettentő korai de furcsa volt hogy napok óta fáradékonyabb is vagyok. Persze negatív lett.
2022. máj. 25. 21:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A teszt nem volt korai. Nem vagy terhes.

Szerintem is hugyuti fertozesed van.

2022. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor holnap nőgyógyász :(
2022. máj. 25. 21:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es Minek nőgyógyász húgyúti problémával? A háziorvosod ír fel antibiotikumot.
2022. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5-nek igaza van, itt olvasd el a váaszokat erről ott is írják, hogy nem a nőgyógyász asztala. https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1172..
2022. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De nem is háziorvosé hanem urológusé ha ennyire pontosak akarunk lenni.
2022. máj. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez nekem állando.Megjott de terhes vagy.nem unjátok az ilyen kérdéseket ?!
2022. máj. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Az utolsó válaszolónak pedig, nem nem unom, nagyon sokan menstruálnak terhesség alatt is, nem tudom hallottál-e már ilyenről (nyílván) nem feltétlenül múlik el mindenkinek ahogy teherbe esik. Nem kötelező elolvasni sem megválaszolni, ha zavar nyugodtan menj tovább mellette. Kösziii :)

2022. máj. 26. 07:57
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
De buta vagy!Csak a gyakorin menstruálnak ,amugy nem,nincs ilyen!Ne keverd össze ha valaki picit vérzik és menstruál,nem ugyanaz a kettő!Tudsz követni?
2022. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!