Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak ezen az oldalon olyan...

Vannak ezen az oldalon olyan kismamák, akik külföldön élnek?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok, és tudom hogy Magyarországon kapnak a kismamák, kismama csomagot, én itt egyetsem kaptam, egyáltalán fogok kapni? ha nem, az sem baj, csak kiváncsi vagyok, Kanadában élek, valaki tud valami információt?
2010. szept. 20. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
En US-ban vagyok. Mi itt egy csomo papirt kaptunk kapasbol a mit lehet es mit nem es a nagy pozitiv tuntetes a szoptatas mellett...azt tudom, hogy adnak is valamit miutan megvan a baba. Kaja jegyet mig terhes vagy es ingyen biztositast....hamarosan ugyis meglatom, mert kozel van a vege es kezdodik az UJ!
2010. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolorszagban elek. Itt kapsz csomagot a dokidtol, amiben van popsikrem, egy cumi, szoroanyag, egy probapelus, popsitorlo minta. Legalabbis az en magandokim adott. Az allam meg meg ebben az evben ad 2500Eurot, amennyiben legalabb 2 eve itt elsz. Ha pedig dolgoztal elotte, akkor 1 even keresztul 100Eurot.
2010. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Kedves utolsó! Én is Spanyolországban fogok szülni, most kezdünk majd kórházat nézni, 21 hetes vagyok. Lenne pár kérdésem, kérlek keress meg, az email címem: aquavb@citromail.hu Előre is nagyon köszönöm!
2010. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En Korzikan elek. Meg nem kaptam semmit. Elvileg az allam ad egy kis penzt majd, csak kesön adtuk be a papirokat, igy nem tudom mikor lesz belöle valami. A korhazban nem adtak semmit, meg a listat is elfelejtettek, hogy mit kell vinnem :-)))) De nem soka többet tudok mondani. :-) 33h kismama
2010. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nikcsi ***** válasza:
Angliaban kapsz meg terhesen egyet, a korhazban pedig kettot, meg meg a gyerek 6 honapos kora korul is egyet.
2010. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!