Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Repülés? Külföldön élő kismamá...

Repülés? Külföldön élő kismamák? Tapasztalatok! Bövebben lent!

Figyelt kérdés
Aki birja, a tengeri hajo utat az àltalàban a repülést is? Vagy nem feltétlen? Eu tb. kàrtyàval, ha terhes vagyok, akkor foglalkoznak kint velem, uh. vérvétel stb.? Vagy meg kell vàrni mig lesz kint Tb.m?
2009. okt. 21. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Repülés ügyben nem tudok nyilatkozni. Melyik országról van szó? Elvileg elfogadják az eu-s kártyát, se csak ha nem vagy kint bejelentve, ugyanis az nem erre való. Törvény irja elő, hogy abban az országban kell rendelkezned biztositással, ahol élsz. Mi Németországban élünk, de nem mertem az eu-s kártyát megcsináltatni, mert a német biztositó kiszámlázza a magyarnak a vizsgálatokat, meg a szülést is, és akkor úgyis neked kell a végén kifizetni, mert az a havi 4500,- Ft nem fogja fedezni. De ha kint mész orvoshoz, amig nincs biztositásod, addig fizeted az orvost. Úgyhogy én itt fizetem a biztositást, ami ugyan nem olcsó, de még mindig jobb, mint kifizetni a szülést, ami kb 5 ezer euro.
2009. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Franciaorszàg vagyis Korzika! értem, köszönöm!
2009. okt. 21. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Repultem 32. es a 33.heten ,semmi kulonos nem volt,kicsit helyezkedett bennem a fiam fol-leszallasnal.
2009. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!