Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rontgen vizsgalat az elso 4...

Rontgen vizsgalat az elso 4 hetben?

Figyelt kérdés

Kb. a beagyazodaskor volt egy derek es bal lab rontgenem isiasz miatt. Honapok ota nem jott ossze a masodik baba, de most pozitiv lett a tesztem.

Az orvoson csak 2 het mulva tud fogadni. Addig is ha van itt valaki aki hasonlo helyzetben volt, tudna irni nekem. Nagyon aggodok hogy a babat karositotta a rontgen sugar es nem lesz egeszseges


2022. jún. 29. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Beagyazodaskor semmifele baba nincs, csak egy megtermekenyitett petesejt. Ha karos volt akkor elment. Ha nem, akkor megmarad.
2022. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Beágyazódáskor még nincs baba,nyugi.
2022. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Baba akkor lesz majd ha megszületik.

Neked még csak egy sejt volt ami beágyazódott akkor.

2022. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Szó sem volt még babáról. Ezen kár görcsölni.
2022. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Jaj akadjatok már le a baba szóról, okoskák…

Nem az volt a kérdés, hogy baba-e, hanem hogy árthat-e egy röntgen neki.

Szerintem amúgy árthat, nem véletlenül takarják el a hasat várandósoknak, ha egyáltalám röntgeneznek olyankor.

Egyébként én is babának hívtam már ilyenkor, ez nem tudományos, hanem érzelmi kérdés. Bár amikor sokaknak a 10-12 hetes se baba, és minden lelkiismeret furdalás nélkül kapartatnak…

2022. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
5-os, biologia also tagozat, egy 4 hetes megtermelkenyitett petesejttol valaki meg NEM terhes. Tehat pont ugyanugy hatott ra a rontgen mint Kis Joskara.
2022. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
#5 a beágyazódáskor még terhességről sem beszélünk, de ne zavarjon. Szóval mégis minek árthatott? 😄 Vicces milyen magabiztosan osztod a hülyeséget. De akkor legyen. Tőlem lehet baba is.
2022. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha már a biológiánál tartunk, akkor nyilván azt is tudjátok, hogy a fogantatás pillanatában, tehát a 2 ivarsejt találkozásakor létrejön az ember génállománya, ott abban a pillanatban eldől, hogy férfi vagy nő, a hajszíne, szemszíne, bőrszíne, hogy ki lesz ő, a temperamentuma, képességei, hogy miben lesz tehetséges és miben nem, minden. Innentől okkal szólítja valaki babának a “megtermékenyített petesejtjét.” Nyilván amíg nem ágyazodik be, addig nehéz komolyan venni, de szerintem érdekes belegondolni, hogy mennyi kincset és értéket hordoz magában már a beágyazódás előtt. És mennyi ilyet húznak le az emberek a klotyón…
2022. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en a beagyazodasnal voltam muteten rontgenezni, egy eleg hosszu combnyaktorest mutottunk, persze olom kopenyben, de szort sugar mindig van. Ezutan szabadsagra mentem a Seychelle-szigetekre repultunk, rengeteg repulesi idovel, ott is kaptam eleget. A fizikusunk is azt mondta, ha tulelte a sejt, nem lesz gond, mindent vagy semmit elve van a legelejen meg. En trisomy + tesztet is csinaltattam, illetve maganban genetikait. Nem lett semmi problema, mar 19 honapos nagyfiu :)
2022. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam röntgenen, utána héten tudtam meg, hogy terhes vagyok. Előtte a teszt ki sem mutatta. 29. hétben járunk, eddig minden rendben. Nyugi, nem lesz baj :)
2022. júl. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!