Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki többször volt egy...

Volt aki többször volt egy terhessége alatt babamozin? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
Nem ártalmas a babának a sok UH-os ‘nézegetés’?

2022. júl. 1. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Voltunk többször, semmi baja a fiamnak🤗
2022. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs kimaradt, első 11 hetesen de az felreertes volt mert sima uh foglaltam csak rosszul írták be😂 aztán 20 és 30 hét körül, pontosan nem emlékszem
2022. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ártalmasnak nem ártalmas. Tény, hogy a babák nem szeretik, stressznek élik meg állítólag. Mint minden ultrahangot, csak ez általában hosszabb. Mi nem megyünk. A normál genetikain minden rendben volt. Nekem ez elég most, aztán majd úgyis megismerkedünk személyesen 🙂. Nekem ezek a fajta képek se igazán tetszenek. Vagyis nyilván a szülők szépnek tartják a sajátjukat, ez rendben van.
2022. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
20hetesen es 27 hetesen is voltam! :)
2022. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

16 és 28hetesen voltam.

Semmi baja nincs hacsak a hisztit nem az uh okozta :D

2022. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Babamozin nem voltam, csak a kötelező uh vizsgálatokon. Ebből kellett több is a vége fele, mert voltak gondok. De csak a saját élvezkedésünk miatt nem.

A baba mindig szinte ki akart ugrani, annyira ficankolt, nem volt jó élmény neki.

Másrészt meg vannak helyek Európában, ahol a babamozi tilos, pl Németország egyes tartományaiban.

Ez egy viszonylag hosszabb vizsgálat, ki tudja, mit okozhat a babának.

2022. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 én Kanadában vagyok és itt sem javasolják. Az az elv van, hogy a lehető legkevesebbet zavarjuk a babát és csak diagnosztikai céllal. Otthon ha akarja az ember megcsinálják akár ötször is, hisz fizetsz. Mindegy, ezt mindenki maga dönti el, hogy mi fér bele, mennyire kíváncsi stb. Nekem sem tetszenek amúgy az ilyen képek. Benne vagyok egy csoportban, ott meg szokták őket osztani. Őszintén, 10-ből 1, ami nem bizarr. Persze a szülők szépnek látják és ez is ennek a lényege. Én emiatt nem tenném ki stressznek a babát. Érdekes, hogy csak külföldön van ez az álláspont.
2022. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!