Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok normáli...

14 hetes terhes vagyok normális dolog hogy vannak enyhe menstruációs görcseim?

Figyelt kérdés
csak pár percig tartanak és nem erősek eddig az eredményeken minden rendben volt szerintetek mitől lehet ez és normális?
2011. szept. 29. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
igen, normális, valószínűleg tágul a méhed, nyúlnak az ínszalagok, persze ha a görcsök erősebbek+ esetleg mellé vérzés is társul akkor már baj van!
2011. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 16 hetes vagyok és ma szinte egésznap érzem amit te is írsz. Nem erős de érzem. Én be tudom a szalagok nyulásának , végül is növekszik bennünk egy baba és biztosan kell a hely neki.
2011. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen,normális,mert tágul a méhed. én ilyenkor magnéziumot vettem be,az egy kicsit segített.
2011. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
17hetes vaygok olvastam ebben az időben hirtelen nő egy picit na én ezen a héten végig éreztem ahogy vele tágulok belülről.Persze nekem eleétől fogva csak szurka érzés van nem mesni görcs
2011. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és szerintetek az elevit mellet szedheted még + magnéziumot?
2011. okt. 1. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Igen,szedhetsz!


A menstruációs görcsök pedig attól vannak,hogy gyakorol a méhed!


Ha az első terhességed,akkor még nem kellene hogy érezd,általában többedik terhességnél szokott ilyen hamar jelentkezni,de nem kell aggódni,amíg nem rendszeresek (1 órában 4-nél többet nem szabad érezned,akkor azonnal kórház!!!)

A magnézium kiválóan lazítja a méh izomzatát,megszünteti a görcsöket.

A magnézium szedése mellett igyál sok folyadékot,mert sokszor a folyadék hiány váltja ki a görcsöket ( és a keménykedéseket is ). Mellette pihenj amennyit csak lehet!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv: 3gyerkőcös anyuka

2011. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!