Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első UH hüvelyi, vagy hasi?

Az első UH hüvelyi, vagy hasi?

Figyelt kérdés

És ha hétfőn mennék (5+4h leszek hétfőn) látszódik valami?

Vagy hétfőn megyek,vagy várok Augusztus 1ig,mert az orvos nyaralni lesz. Nem akarok várni augusztusig, jó lenne tudni hogy jó helyen tapadt-e meg.


2022. júl. 7. 14:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És nem árt a vizsgálat a babának ha hüvelyi UH lesz?
2022. júl. 7. 14:59
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5+5 nél volt az első, hüvelyi volt.
2022. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Huvelyi lesz,nem tud artani
2022. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A 12.hétig nekem hüvelyi volt. Utána csak hasi uh
2022. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Több helyen olvastam, hogy van aki vérzik a vizsgálat után ettől félek...
2022. júl. 7. 15:05
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
2# vagyok. Nem árt vele, nyugi. Én egyszer sem véreztem hüvelyi uh-n. A 12. heti genetikai uh volt az első hasi, addig hüvelyi volt.
2022. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hüvelyi volt az összes a 12. hétig, és semmi gond nem volt vele egyszer sem. Szerintem elég korán mész, amúgy augusztusban is ráérnél, dehát úgyis vissza fog hívni kb. akkorra :)
2022. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

12. hétig nekem is hüvelyi volt. Akkor még annyira pici az embrió, hogy azzal tudnak pontosabb képet kapni.

5+4en mentem először, akkor volt üres petezsák, de görcsök miatt tudni akartam, hogy egyáltalán jó helyen tapadt-e meg.

7+4re hívott vissza, akkor volt szívhang.

2022. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Én is az elején egyből menni akartam dokihoz hogy nézzék meg. Na ebből az lett, hogy teljesen leszidott az sztk-s doki, hogy minek ilyen korán?! Majd feldugta a seggembe a hüvelyi uh-gépet, ezek után elküldött, hogy hát nem lát semmit, majd jöjjek vissza. Mondanom se kell, nem mentem vissza cserébe olyan stressz volt 2 hétig rajtam hogy ki voltam teljesen, mert olyanokat mondott hogy elhalt a magzat valószínűleg (a régi gépen nem látszott semmi). Inkább várj a 7-8. hétig ha tudsz :)
2022. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen már rémhíreket olvasgatsz? Ezt azért ajánlom, hogy fejezd be, mert rengeteg betegség érheti ezenkívül is a magzatot. Korán vagy még ez meg a másik, lehet nem is fogsz szívhangot hallani 6-7 de inkább 7 hétig felesleges. Egy kicsit azt érzem, hogy már paráztatod magad, akkor parázz ha valami kiderül, hogy tényleg probléma van, addig ne, és ne is olvass semmi hülyeséget, mert a stressz nem jó a magzatnak. És hidd el az orvosok tisztába vannak azzal, hogy mikor milyen ultrahang végezhető. Bízd ezt rájuk. Keress valami lazításos programot ebben a 40 hétben, terhesjóga, könyvklub vagy bármi, amivel lekötöd magad, mert így ez számodra mentálisan egy nagyon megterhelő időszak lesz. Nyugalom.
2022. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!