Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi ultrahang után barna...

Hüvelyi ultrahang után barna folyás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

8+4 hetes terhes vagyok, tegnap volt az első ultrahangos vizsgálat, ami hüvelyi uh volt . Ma délután pisilés után vettem észre barna folyást egyszer.

A védőnő azt mondta normális dolog és nem kell tennem semmit, ha elmúlik.

Az orvosom azt mondta szedjek progeszteront.


Ha a vizsgálat okozta akkor árthatok a progival? Ügyelet nem fogad azt mondták, mert ezt nőgyógyász szakorvosnak kell eldönteni...



2020. márc. 24. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem fog ártani, sőt segít, hogy megmaradjon a baba. Nem vagyok orvos,de én így tudom.
2020. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Beszedtem egy progeszteront most este, reggel is kell majd. Remélem nem lesz semmi baja a babának. Olyan rossz ,hogy tegnap még minden rendben volt, láttuk Őt is , a kis szívdobogását is láttuk/hallottuk, most meg újra kétségek között vagyunk..

2 hét múlva kell visszamennem orvoshoz. Rettenetesen hosszú idő lesz ez most.😮

Volt egy vetélésem egy éve 6 hetesen, úgyhogy pláne jobban aggódom , mint az első alkalommal.

Jajj csak legyen minden rendben a babával.

2020. márc. 24. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:

A Progeszteronnal nem árthatsz, nyugi :) Sőt, az még segít is, hogy megmaradjon a baba!

Lehetett a barnázás a vizsgálattól, nekem az elején egyszer hüvelyi uh után este kevés élénk piros vérzés volt. Másnap reggel doki, minden rendben volt. Most 21 hetes vagyok. :)

2020. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez volt. Az orvosom telefonon azt mondta hogy feküdjek pár napig, aztán meg figyeljek utána még egy ideig, hogy nehezet ne emeljek, kíméljem magam. Nekem másfél nap után elmúlt, az orvos rám nézett pár nappal később és minden rendben volt. :)

Remélem neked is minden rendben lesz. De ahogy előttem is írták nem ártasz vele.

2020. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon bízom benne, hogy minden jó lesz . Igazából én csak este tapasztaltam ezt 2 pisilés után, és ennyi. Majd jelentkezem mindenképp ❤️
2020. márc. 25. 07:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy kicsi, még másnap is. Semmi nem lett, elmúlt. 12hkm
2020. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kis helyzetjelentést szeretnék adni ha valaki olvassa a kérdést: Minden rendben van velünk, akkor volt először és utoljára ilyen, azóta semmi bajunk. 12. Hétig szedtem a progeszteront, és már a 20 hetes vagyok. 💖
2020. jún. 13. 10:37
 8/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Gratulálok! 😊 További boldog, problémamentes Babavárást!

32 hkm

2020. jún. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, neked is!

❤️

2020. jún. 15. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!