Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott terhesség...

Ki mennyit hízott terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Ki mennyinél jár hány hetesen? Vagy teljesen mennyit hízott? Mennyire zavart/zavar terhesség alatt? Van olyan, akinek sok súly jött fel, de kevés hájjal? Pl. Én 33 hetes vagyok és 20-nál járok, de futok a terhességem alatt is és előtte is, tehát edzetten kezdtem el, senki nem hiszi el, hogy annyit híztam, valamiért nem látszik pedig 163 cm vagyok. Genetikailag semmi hasam sem volt, mindig szép feszes volt és most is, mindenhova hízok csak a hasamra nem, nincsenek striáim, nem szakad és nagyon pici háj van rajta, szülés után visszatud egy ilyen has állni akár edzés nélkül? Máshonnan oké, hogy lemegy a felesleg, de ahol alapból nincs? Ki hogy éli ezt meg? És mennyi idő után sikerült elérni a kívánt alakot?

2022. júl. 7. 22:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
62-ről indultam és 72-nèl álltam meg. Jelenleg 56 kg vagyok. A hasam puha és löttyedt sajnos de edzéssel próbálok változtatni. 20 hónapos a gyerek.
2022. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az elsővel 4, a másodikkal 5 kg “jött fel” (ergo fogytam). De én túlsúlyos vagyok, ez más. 😊
2022. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

1. 6kg

2. 9kg

2022. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos vagyok, szintén a 33. héten +5kg.
2022. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

72-vel estem teherbe, 84,5-tel mentem szülni.

-7 kilóval jöttem haza 5 nappal később, 10 nappal szülés után pedig 71 kg voltam.

Szóval én eleve úgy nevezném a jelenséget, hogy terhesség alatti súlygyarapodás. Mert egyáltalán nem minden esetben jelent hízást is.

2022. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78ról indultam, 91nél járok, 36. hétben vagyok, 5-6 hete nem változott a súlyom. soknak tűnik számban, de rajtam egyáltalán nem látszik.
2022. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

1. és 2. babánál 17 kg, 3. babánál 10 kg (itt diétáznom kellett terhességi cukor miatt 😞). Mindhárom várandósságom után szépen visszaállt a hasam, pedig a 3. babucot 38 évesen szültem. 165 cm magas vagyok, 52 kilóval kezdtem, most 60 vagyok, csípőre és combra híztam inkább, de Férjem szerint végre van mit fogni rajtam.

Nem igazán érdekelt a hízás, hiszen gyermeket vártam, egy csodát hoztam világra (illetve én hármat 🙂).

Szerencsés alkat vagyok!

2022. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

60ról indultam 69kg vagyok.

Nekem most a végén jött meg igazán a terhes éhség. Hát ha még bent marad végig szerintem 72kg alatt nem úszom meg.

38hkm, 169 cm

2022. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61-el estem teherbe, 65-el mentem szülni (39. hét) és 58-al jöttem haza. Passz, hogy hogyan, ettem végig minden földi jót, a mozgás meg kimerült a napi 3 ( a végén már igencsak lomha) kutyasétáltatásban.
2022. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

75-tel kezdtem és 86 kilóval mentem szülni. 80 kilóval jöttem haza a kórházból és most 5 héttel kesőbb 78 vagyok. Szerintem a maradék. 3 kiló is le fog menni magától, pedig zabálok. Leszív a gyerek. :)

A testfelépítésem nyilván nem olyan, mint volt, plötyi a hasam, de majd teszünk ellene, ha eljön az ideje. :)

2022. júl. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!