Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki hízott terhesség alatt,tén...

Aki hízott terhesség alatt,tényleg sokat evett és össze-vissza mindent?

Figyelt kérdés

Több vékony,sportoló nőt látok aki elvileg figyelt arra mit eszik,sportol is ezet éve mégis sokat híznak terhesség alatt. Hogy csinálják?

Én normál voltam 174cm/64 kg, nem sportoltam rendesen soha semmit,mégsem híztam egy dekát se.

Csak arra figyeltem,hogy hasznos kajákat egyek,ne mindenféle haszontalan kakaóscsigát,lekvároskenyeret,lángost és társait. De ha csak ennyi odafigyelés kell akkor pont ők híznak ennyit?



2022. jún. 12. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Leborulunk előtted, te szupernő!

Végre dicsekedhetsz valamivel, ugye?! ;-)

2022. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Genetika az egész. Én pl. nagyon nagyon odafigyelek a kajákra amióta terhes vagyok, sokkal egészségesebben étkezemem, azelőtt meg nem... 30 hetes vagyok és 5-6 kg-ot híztam már.
2022. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Annyit híztam, amennyit kell. Ugyanazokat és ugyanannyit ettem, mint terhesség előtt is
2022. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Miért szúrja ennyire mások szemét az, ha valaki meghízik terhesség alatt?

Első terhességem alatt 19 kilót híztam... pedig folyamatosan dolgoztam, alig ettem a rosszullét miatt, hánytam gyakran, majd mikor elmúlt, sportoltam ameddig tudtam. Semmivel sem ettem többet vagy rosszabbat mint előtte. Második terhességem alatt ugyanazt csináltam végig, rosszullét, hányás, munka, sport és alig híztam valamit, össz 4 kilót.

2022. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Én is rengeteget sportoltam, mellette 15-20 kilométereket futottam. Ezt szokta meg a szervezetem. A terhesség alatt nem kapta meg ezt a mennyiségű mozgást, így csak repültek fel a kilók. Természetesen sportoltam, de az nem ugyanaz. Kb a félidőig hánytam. Nem zabáltam össze vissza. Ennek ellenére nagyon sokat híztam. 🤷🏽‍♀️
2022. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt idő, mikor csak a kínai kaja nem jött vissza.. szóval azt ettem, amit tudtam akkor, utána meg amit kívántam, vagy jól esett. 55 kilóval kezdtem a terhességet 67 kilóval szültem, most 14 hónapos a lányom és 53 kiló vagyok a 160 centi magasságomhoz.
2022. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem híztál egy dekát sem, akkor tulajdonképpen fogytál, ami nem túl normális. Ugyanis valamennyi hízás alapból lenne, hiszen a baba súlya, a víz, a méhlepény stb. eleve plusz súlyt jelent. Ez a másik véglet, szerintem sem az extrém hízás, sem a nulla hízás (vagyis fogyás) nem egészséges.
2022. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Én sajnos nem vagyok ilyen szupernő, mint te, 12,5 kilót "híztam" terhesség alatt. Igaz, szülés után 10 nappal a kezdősúlyomnál voltam, pedig továbbra is ugyanúgy ettem, mint terhesség előtt meg alatt. Aztán 2 héttel később már a terhesség előtti súlyomhoz képest is 2 kg mínuszban voltam, pedig napi szinten "zabálom" az édességet.

Szóval kövezz meg nyugodtan, hisz 10+ kilót híztam terhesen, hát fujjjjjjjjj....

2022. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De akkor ilyen esetben,nem csak vizesedésről van szó? Ha ilyen gyorsan le is megy?

Nem vagyok szupernő,nem ezért írtam,csak,hogy hogyan lehet ilyen h valaki nem hízik,valaki meg 25kilót.

2022. jún. 13. 05:26
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Ugy,hogy nekem mindketszer csak akkor mult el az egész napos hányinger,amikor ettem. Ha ettem,20-30 percig jol voltam. Ures gyomor=azonnali rosszullet es emelyges. Kajara elmult. Hat ez igy szivas,mert egész napos csipegetes volt. Illetve a masodikkal fekudtem 23.hettol 38.hetig.,verzes,belso mehszaj miatt. Ezt sem kivanom senkinek. Kaja+fekves ... 20 kg ig mértem,utana mar ra sem alltam a merlegre es behazudtam mindig vmit a vedononel. Az elso utan vekonyabb volzam mint elotte. A masodik gyerek 2,5 es meg mindig van vagy 8 kg rajtam,ami sehogy nem megy le. :(
2022. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!