Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, a következő...

7 hetes vagyok, a következő UH 13 hetesen lesz, ti kivárnátok, vagy elmennétek magánba?

Figyelt kérdés
Annyira sok ez a 6 hét, már volt egy vetélésem féléve. Ajáatos elmenni magan uh-ra? Biztos, ami biztos?
2022. júl. 11. 18:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
79%
HA káros lenne, akkor nem mennénk. De neked egyébként miért fáj ha más elmegy, hogy az 5-6 hét alatt ami eltelik két UH között, pláne az elején tudja, ha ne adj isten bármi baj történt és ne nagy reményekkel menjen már a 12. heti UH-ra? Nincs pénzed magánra, így mindenkit leszólsz aki ki tudja fizetni?
2022. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

jaj ez a “nincs pénzed de nekem van bibibi” már megint… 🤦🏼‍♀️

inkább az a bajom, hogy feleslegesen terheli az ilyen az egészségügyet, igen a magánt is.

2022. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%
Na az aztán felesleges terhelés, ha elmegyek egy szabad időpontra… Nyilván azért van időpont, hogy lefoglalhasd. Fú de buta vagy 🤦🏼‍♀️
2022. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Jesszus mi van itt :D nyugi Csajok, mindenki csinálja úgy, ahogyan gondolja/érzi. En el fogok menni szerintem a 10. hét körül, nem erdekel más véleménye, még a ferjeme se, aki sherint is fölösleges :D
2022. júl. 12. 19:54
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
23. igen, azt a szabad időpontot felhasználhatná olyan is akinek sürgős. nem aggódó Aranka kukkoltatja 10x a petezsákját mert biztos ami tuti, az uh mindentől is megvéd.
2022. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Csak hogy ne csak az aggodos oldalat mutassam a dolgoknak. En a 9. heten veteltem el, kb 2 hete nem élt az embrió. De Tesómnak a 12 hetes uh-on derült ki, hogy kb 8. hettol nem el az embrió. Na most ez 4 het. Ha időben kiderül, hetekkel előbb lesz a műtét, es előbb szabadul meg ettől az egésztől, es nem terheli a szervezetet sem egy halott embrió, meg a fölösleges hanyingerek...
2022. júl. 12. 20:19
 27/30 A kérdező kommentje:
Ja es persze minel elobb kiderül az elhalas, annal hamarább lehet próbálkozni a következővel :)
2022. júl. 12. 20:20
 28/30 anonim ***** válasza:
73%
Akinek sürgős az nem időpontot foglalgat hanem bemegy, és ránéznek (még SZTK-ban is, nem hogy magánban), úgyhogy inkább ne erőltesd a hülyeséget. Képzeld a nőgyógyászom is magán, és behívott az én időpontomon (amit nem “feleslegesen” foglaltam le) egy éppen vérzéssel beeső kismamát, mindketten túléltük, én vártam kemény 15 percet, Őt pedig szó nélkül ellátták.
2022. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
73%
És igen, kérdező, nekem is volt sajnos barátnőm aki 6+pár naposan ment megállapításra, szívhang is volt, majd 12+5 hetesen a genetikaira, ahol kiderült, hogy nagyjából 3-4 hete elhalt az embrió…. Ennyit erről. Akinek anyagilag belefér és izgul, menjen el megnyugtatásképp. Akinek nem fér bele, az meg ne p@fázzon bele más dolgába, fújva a hülyeséget… majd még az ember babamozira se menjen mert “terheli az egészségügyet” a feltüntetett szabad időponton. 🙈
2022. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
babamozit szonográfus csinálja nem orvos
2022. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!