Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy ezek jóslófájások?

Lehet, hogy ezek jóslófájások?

Figyelt kérdés
35+4 napos vagyok, de mondták már egy héttel nagyobbnak a babát, és nem vagyok benne biztos, de szerintem vannak jóslófájásaim. Néha előfordul, hogy bekeményedik a hasam (fekve, pihenve), kb. gombóccá változik és feszít. Aztán az is, hogy fáj a hátam, szúr és kisugárzik az egész medencémbe. Ilyenkor is bekeményedik, magnézium persze segít rajta, de 36. héttől már ha jól tudom nem szedhetem. Nem tudom eldönteni, ezek már azok lehetnek e?
2022. júl. 12. 00:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, de ezt sem tudom, hogy normális-e (gondolom igen, de jobb megkérdezni), hogy ha állnék fel, fájdalmat érzek a hüvelyembe. (nem belenyilal, hanem mintha izomláz lenne)
2022. júl. 12. 00:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a jósló úgy kezdődött, hogy a méhszájamnál szurkált, bekeményedett. Aztán rá egy hétre szültem.
2022. júl. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális. Már beállt a fejecskéjével.
2022. júl. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!