12. genetikai uh?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam 12 hetes genetikai uh-n, első baba, ezért nincs tapasztalatom. Az orvos az asszisztensnek annyit diktált, hogy mennyi a CRL és az NT. A leleten viszont fel van tüntetve, hogy látható az orrcsont, illetve ép gerinc, koponya stb., de ezt nem diktálta. Ez automatikusan kitöltődik vagy össze vannak kötve a gépek vagy ez hogy működik? Mivel nem volt ilyenben részem, attól félek, hogy csak ráírták, mert sietett, kapkodott az orvos :(

Amikor 5 hetesen elmentem először, akkor is ráírták a leletre, hogy történt "felnyúlással" vizsgálat, de nem történt semmi :(


2022. júl. 12. 05:53
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ja van nekik ilyen sablon szöveg, én is azt néztem a 20. heti uh-n, olyanok voltak beleírva, hogy 3 ér a köldökzsinórban mikor meg se nézte😃 de gondolom az orvos már rutinos, ott ül már 20 éve az uh gép előtt, feltűnik neki ez az, ha nem is mondja hangosan, plusz biztos ismeri a szöveget kívülről, legalábbis remélem.
2022. júl. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltérés lenne, akkor jelezte volna, egyébként jó a sablon szöveg.
2022. júl. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaaaa így már értem. Mondjuk ez sem túl bíztató, mert kb 2 perces volt az uh.. ez az sztk-ban volt, de mindenképpen elmegyek privátba is, ott hátha több időt szánnak rám
2022. júl. 12. 06:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha nem lenne orrcsont azt mondják. Olyan alap, hogy azt nézik, hogy külön ki sem térnek rá.
2022. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 2 perces genetikai uh sztem kicsit eros… az en dokim a 12. Es a 20.heti genetikai uh-n is vagy fel orat nezte at a picit
2022. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ez a kórház... :(

Most nézem hova tudnék menni privátba

2022. júl. 12. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen gyorsan lezavarták a genetikai ultrahangot, akkor tényleg érdemes elmenned MAGÁNBA. Mi az istenhegyin voltunk, ott nagyon alaposan végig néztek és mértek mindent, plusz még mutogatta is a doki, hogy mi hogy van pontosan.
2022. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!