Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvehetelhetek rossz cukortol?

Elvehetelhetek rossz cukortol?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok hosszateszem 170 cm es 58 kg tehat nem vagyok kover… vilag eletemben sportoltam es odafigyeltem ra h mit eszem. Terhes vagyok es egesz eddig mindent ettem amit megkivantam suti csoki hambi barmi. Nem hiztam meg egy kilot se fura modon pedig korabban nem annyira ettem ilyeneket. Voltam cukorterhelesen es 9,2 lett a 120 percesem azt mondjak h csoda h nem veteltem el eddig ha igy ettem es h emiatt ez barmikor bekovetkezhet nagyon felek ez tenyleg igy van??
2022. júl. 12. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Ne félj minden rendben lesz ❤
2022. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az alacsony cukros, sportos barátnőm egy hónappal előbb szült. De ő nagyon egészségesen táplálkozik, néztek is hogy alacsony cukor nem nagyon szokott lenni. De ugyanúgy diétáznia kellett. A baba egészséges lett.

Valószínűleg diétáznod kell neked is.

2022. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon rossz az eredmény, akkor inzulint adnak. Nyugodj meg.
2022. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A szobatársamnak gondozatlan terhességből született babája. Cukorbeteg volt, dohámyzott végig, és magas vérmyomása is volt. A baba ugyan időre született, de ezek miatt alulfejlett volt, a cukra sem volt rendben, így intenzívre került, és koraszülöttként kezelték.


Ha tartod az előírt diétát, veled ez NEM FORDUL ELŐ.

Bárki lehet terhességi diabéteszes, ez nem rajtad múlik. A lényeg, hogy minden utasítást tarts be, ne csalj az étkezésekkel, mert a legkisebb tévesztés is számít.

2022. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, lépj be a terhességi cukorbetegség csoportba facen. Elképesztő összeszedett anyagok. Nem fogsz elvetélni, tartsd a diétát, mozogj :) és menj el normális diabetológushoz. Tanczer doktornőt ajánlom.


Nem csak a kövér, mozgásmentes életet élőknek lehet gond a cukrával, ez tévhit. Valszeg terhesség után elmúlik majd :)

2022. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd innentől a diétát, van erre facebook csoport is jó receptekkel. A 9,2 elég magas. Lehet ebből koraszülés,elmeszesedett méh stb.a gyerek cukros lehet és így tovább,de ha egyből diétázol akkor nem lesz gond.
2022. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak az az ijeszto h mar regota tart valoszinuleg mert neztek ilyen 3 honapbyi cukoraglagot es ott kijott h vszeg mar a legelejetol elcseszodhetett a cukrom :( es ilyen regota tart, nehogy baja legyen a babanak:(
2022. júl. 12. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Hogyan kell elképzelni ezt a visszamenőleges cukorátlagot? 3 hónapja folyton méred magadnak?
2022. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem, van egy kulon vervizsgalt erre. HbA1c a neve es egy 2-3 honapos cukoratlagot mer

Nyilvan h en merem magamnak itthon es latom h nemjo mar reg dietaztam volna…

2022. júl. 13. 11:02
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, mostmár a múltat nem tudod megváltoztatni. Tekints előre, igyekezz megtenni mindent, ami tőled telik. Nagy eséllyel nem lesz semmi gond! Bocsásd meg magadnak, hiszen nem tudtad. Nem szándékosan okoztál kárt.

Nekem nem volt ilyen magas az érték, de előtte én is ettem mindenfélét. Utána szigorúan tartottam a diétát és minden jól alakult. A babám makk egészségesen időre születetett, csodaszép baba. Átlagos testsúllyal, mérettel. Semmi rendellenessége nem volt.

2022. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!