Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is rendben van?Min...

Szerintetek is rendben van?Minimàlis barnàs vàladèkot èszleltem wc-zès utàn.Progeszteron pòtlàs?Mèretek is rendben?Volt akinèl volt koraterhesen minimàlis barnàs vàladèk ès minden rendben volt kèsőbbiekben?

Figyelt kérdés
Ezèrt ma soronkìvül orvoshoz mentem.Ma voltam először.Màjus 27.-èn volt az utolsò menstruàciòm.Uh:èp szèlű petezsàk,21,1×14,5mm.Abban YS3,5mm ès egy èlő embriò làthatò.Crl:2,2mm.(grav.5,5).szìvcsőpulzàlàs sejthető.Retrochorialis haematoma nem àbràzolodik.Kìmèlő èletmòd,3×1Magnerot,2×200mg progesterone Exeltis.
2022. júl. 12. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem a vér is elöntött, aznap kiderült, hogy csak egy nagy hematóma volt. Két napra rá még barnázott, mert akkor jött ki a maradéka. Azóta nincs.


Ha csak most kezded a progeszteront, akkor lehet, hogy annak hiánya miatt barnáztál, de akkor azzal rendeződni is fog.

2022. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,ma vettem be az 1.szemet.Eddig semmi bajom nem volt.Csak hirtelen a semmiből ez a barnàzàs.De több òràja semmi.🙏Mèg a vizsgàlat utàn sem.
2022. júl. 12. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezekkel az adatokkal 7 hetesnek kéne lenned, arra nem mondtak semmit?
2022. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondott,azt mondta rendben van.Menszesz alapjàn 6+4napos vagyok ma.De nekem 35-49napos ciklusaim vannak.Peteèrèsem jùnius 10-13közt lehetett.Jùnius 28.-àn lett pozi a tesztem.
2022. júl. 12. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:

3 vagyok.

Értem, ilyen hosszú ciklussal tényleg jók ezek az adatok. Szedd amiket felírtak, ne erőltesd meg magad fizikálisan, és valószínűleg rendben lesztek. :)

Szorítok.

2022. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen🥰
2022. júl. 12. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!