Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen hüvelyi uh rendben...

25 hetesen hüvelyi uh rendben van? Másnak is csináltak?

Figyelt kérdés

Az orvos azt vizsgálta, hogy zárt-e a méhszájam igazából kézzel is megnézte, de a műszerrel is viszont azzal nem nyúlt fel vele mélyre. Mióta terhesgondozásra járok és már előre haladotabb a terhességem nem néztek így. Ilyenkor még normális, hogy néha megnézik így?


Attól nem igazán aggódom, hogy ettől baja lenne a babámnak, mert ha a férjemmel együtt vagyunk ő se dugja más helyre csak furcsálom az egészet. 🤷🏻‍♀️



2022. júl. 12. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem méhnyak elégtelenségem van. Az orvosom kézzel sosem vizsgált, mindig hüvelyi UH-gal nézte a méhszájat.
2022. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legelső terhesség megállapításnál volt egy hüvelyi mert azt mondta a doki még olyan pici hogy nem látni hasival. Azóta egyszer sem volt hüvelyi, se kézi vizsgálat. Illetve de, mikor barnáztam talán akkor megnézte egyszer még, de az is a legelején volt.
2022. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben a terhességi korban amúgy is kéne lennie manuális és uh vizsgálatnak, úgyhogy igen, rendben van.

Az orvos meg csak tudja meddig nyúlhat fel…

2022. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem egy idő után minden terhességnél időnként nézték a méhszáj állapotát. Nem minden vizsgálaton, de így kb a 24 héttől minden másodikon. Aztán 36-tól hetente, 38 meg szülés.
2022. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a placentát figyelik hüvelyultrahanggal, hogy fel e húzódott. Azzal jobban látja.
2022. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!