Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben mennyire...

Első trimeszterben mennyire veszélyes a fogorvos a babára nézve?

Figyelt kérdés
Direkt elmentem babatervezés előtt fogdokihoz, erre most hidegre érzékeny a fogam. Még csak hat hetes vagyok, félek el menni.. annyira nem vészes a dolog, baj ha várok kicsit vele?

2022. júl. 14. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2022. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyes, csak kellemetlen mert még egy röntgent sem csinálnak, ha nem muszáj. Nekem nem csináltak semmit az érzékeny fogammal 🤷‍♀️ Mondjuk nem baj, mert elmúlt magától 😂
2022. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még külön beutalót is kaptam, hogy a 12. hét előtt menjek el, illetve a majd a 3. trimeszterben is.

Annyi, hogy mindenképpen jelezd, hogy várandós vagy.

2022. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as leírta a tutit.

Mondd meg a fogorvosnak, hogy terhes vagy, onnantól ő tudni fogja, mit tehet és mit nem. Nem neked (laikusnak) kell helyette tudnod, melyik vizsgálat vagy kezelés milyen kockázattal jár.

2022. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogorvos önmagában nem veszélyes egy babára sem 🤣🤣
2022. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!